Jump to content

Moto Zajednica

Marko05

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1665
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Marko05

  1. Не може господин да пише, нема 100 постова. Ево линка: Yamaha FZ6-S WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha FZ6-S, 2004. godište, Touring, vozilo prešlo 62900 km, Beograd. Cena 3.300 € - Motori - Polovni Automobili (Међу нама, убијај га на цени, има други мотор у гаражи, овај му вишак). @Niksha
  2. Па ето, људи се разликују. Мада има и оних што перу, лицкају, али им жао да дају за уље па терају исто по 3-4 сезоне. Ја, на пример, волим викендом ујутру да останем по 2-3 сата да перем кола и мотор. А сервис је редован на почетку сезоне колико год километара прешао.
  3. Јбг, волим кад је мотор фабрика, без додатних буџевина и сличних "гаражних мајсторија слободних уметника". И онда кад ме конкретан модел занима ја сам у стању да прегледам по сто примерака и да све упоредим. А и кад видиш мотор на прву, кад се гледа естетика, зна се како је одржаван. Ако га човек није три пута опрао за 10 година, чисто сумњам и да му је уље мењано.
  4. И цена је променљива ствар. Зависи колико је човеку хитно. Друго, види се и ова VFR на слици, можда му је то други мотор па му стоји. Треће истиче му регистрација сад у марту. Четврто, гума лоша. Ове магленке нека остави себи, који ће ти... Имаш у старту бар 500е улагања плус превод. Зовнеш, изложиш му све ово, даш понуду и ћао. Нека се крчка. Ако му гори зваће те, ако не гураш даље. Ништа те не кошта да га окренеш и понудиш типа 3.200-3.300е.
  5. Пази, фазера знам у шраф и налепницу, возио сам га 4 године, тако да за њега могу да провали и преко слике шта не ваља. И ако нема ништа сумљиво преко слике, она увек може да завара. Једно стање на слици, а уживо нешто сасвим друго. Ову каву нисам имао баш често прилику да видим уживо, тако да нисам нешто упућен у тај модел. Овако преко слике делује ок, али опет мораш уживо да бациш поглед, седнеш, пробаш...
  6. Јбг, боље пре него после куповине. Сад ћу да бацим око на огласе да видим шта има занимљиво у понуди. Тј. један ми је већ запао, мада је цена безобразна. Yamaha FAZER - FZ6-S WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha FAZER - FZ6-S, 2007. godište, Touring, vozilo prešlo 34000 km, Bački Petrovac. Cena 3.600 € - Motori - Polovni Automobili И други које бих ја ишао да гледам кад бих куповао шестицу. Yamaha FZ6 S FAZER 6 CH TOP WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha FZ6 S FAZER 6 CH TOP, 2004. godište, Touring, vozilo prešlo 54000 km, Novi Pazar. Cena 3.490 € - Motori - Polovni Automobili
  7. На прву, фарбан цео. Јамахин лого на резервоару као да је неки без очију лепио. На репу нема фабричких налепница. Ова колор шема са овом неком бордо нијансом не постоји. На предњој масци нису фабрички шрафови са стране. Задња гума скоро готова. Гувернал није фабрички. Толико преко слика, све остало мораш на лицу места. Иначе, наш колега @Niksha је продавао јако лепог фазера. Нисам у току да ли је продат?
  8. Још ако се искомбинујемо да некад мало прође кроз твоје руке "има да нема" грешке. Ма ја презадовољан, него ето гањао бих нешто "усправније". Ал да не офујемо тему. И ја планирам неке стикере, мало да разбијем сивило. Само не знам шта и како, не бих много, па да буде к'о покретни циркус. Волим фабрику али ваља метнути неку сличицу.
  9. Ма терам ја фрезу ове сезоне лагано. А догодине ћемо видети за услове.
  10. Отишла цена 1.000е горе. Шта се смејете, озбиљан сам. Сад нема дилеме да ли је Нешов или није.
  11. Чиме си ово радио? Морам ја на фрези мало да мацнем.
  12. Блажа је био сила и на скутеру, није то до мотора. Иначе, другар је имао доброг бандита на продају. Распитаћу се да ли је још актуелан, пошто видим да га нема на ПА.
  13. Јбг, познато ми то стање, све бих и одмах. Ја тренутно немам времена ни да размишљам о моторима, али знам да ћу за пар година опет бити к'о пуштен с' ланца.
  14. Ахахахаха, нисам ја из те приче. Знаш да је мени мотор к'о члан породице. Фреза управо оде на 5.900е, тако да ћемо се вероватно дружити и ову сезону. Нећеш ти скоро из секте, осим ако није 1250 на мети.
  15. @Немања честитам брате продају, јбг није ми била суђена. Сад чекам бембару да ти досади. Или тигра...
  16. Сила баш, и овако преко слике. Ма шалим се за фарбање. Прва асоцијација на тебе ми зелена кава, зато кажем. Изгледа баш добро.
  17. У бре Боки, ово је нешто. Још само да га префарбаш у ону праву кавасаки зелену и то је то. Честитке, да те служи као стари.
  18. Ма знам све, али није за мене. Другар се распитује.
  19. Yamaha Tracer 900 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha Tracer 900, 2018. godište, Ostalo, vozilo prešlo 31448 km, Bačka Palanka. Cena 8.300 € - Motori - Polovni Automobili Нека информација о овом мотору?
  20. Велика глупост са овим заустављањем у боксу. Иначе занимљива трка.
  21. Ал' ако је већ све у огласу написано од А до Ш, са свим могућим тачкама и зарезима не знам шта има да буде нејасно. Не знам шта ново може да сазна а да нисам написао. Ја кад год сам куповао, ако је то било то, уследио је позив да се договоримо око доласка и гледања уживо. Ту се и провера, тестира, преговара о цени... Све остало је трошење прво свог а онда и времена продавца. Конкретно мој мотор је са ценом изнад просека, али разлог за то је написан у огласу. Мотор је у стању бољем од просека на огласима. Продаја ми није хитна и продајем га искључиво због куповине конкретног Версиса и то је то. Све је то написано и не знам шта може о мотору да сазна ако ме пита колико имам деце, да ли живим у кући или стану и да ли имам мачку или куче.
  22. Ма треба да им да... да не кажем шта. Тако и мене у задњих месец дана звало разноразних ликова, не дај Боже никоме. Од тога да су у путу и долазе за пола сата да купе мотор за дупло мање пара од наведене цене до тога да ме испита цело породично стабло до чукундеде да би се уверио да је мотор стварно онакав како је написано у огласу... Па ми онда исприча пола свог живота да би ми на крају рекао да би он дошао ал да поделимо гориво за транспорт, ручак за овога што му превози мотор и путарину за аутопут. На крају ме питају а која је тачно локација, ту су близу, па да дођу да погледају и никад се не појаве. Докон народ...
  23. Не бих много да офујем, али кад помену CBF, мени ово запало за око док сам листао огласе. Honda cbf 1000 fabrika WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Honda cbf 1000 fabrika, 2011. godište, Touring, vozilo prešlo 31500 km, Niš. Cena 6.250 € - Motori -... Лепо делује овако преко слика.
  24. Marko05

    Formula 1

    Skysport F1
  25. Marko05

    Formula 1

    Не знам прати ли ко тестове. Знам да обично ништа не закључимо пре прве трке, али ове године другог дана тестирања, Ферари је показао брзину. Карлос Саинц на меким гумама у другој сесији, другог дана, вози време 1:29:921 што је боље него прошле године у Q3 када је возио 1:30:154 Сви остали су и даље на средње тврдим гумама, тако да још увек крију праву брзину.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja