Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Ja imam givi bocne i top. Kljun extra izgleda i ozbiljno razmisljam o njemu.
  2. Ako uzmem titanium ne vjerujem da cu skidati db.
  3. Bar ne baca vatru kao tracer 900 sa akrapom bez db killera
  4. Ja sam slusao takav bez db killera...ne moze se izdrzati.
  5. Nek je sa srecom. Ja i dalje razmisljam o akrapovicu titanium.
  6. Meni je motul c2 katastrofu radio na felni. Na podu garaze ostajale fleke. Ovaj ipone je fenomenalan.
  7. https://www.moto-mania.rs/catalog/ipone/oprema-za-motore/ulja-i-sprejevi/sprejevi/sprej-za-podmazivanje-lanca-ipone-750ml.html
  8. Nasao sam sprej za podmazivanje lanca koji me je odusevio. Ostaje jako dugo na lancu a ne praka po felni. Navodno bez problema prelazi 800km izmedju podmazivanja. Ja sam presao 1000 i lanac je i dalje bio dobro podmazan. Naravno nije bilo kise.
  9. Ovaj givijev se stvarno lako skida i kaci. Ako stignem sutra uslikacu.
  10. Dobar je ali ja opet za 30sec skinem komplet nosace bocnih. :p
  11. Ovi kod mene se jako lako skidaju. Svaka strana na tri mjesta okretom kljuca. Bas bas lako. Ja ne skidam zato sto mi tracer ljepse izgleda sa time a i mozda malo zastite ako (pupupu nedajboze pupupu) dodje do pada.
  12. Hm vidis mozda bi i moglo. Mislis da ovaj ne moze da izdrzi?
  13. Montirano
  14. Jeste. kaci se ispod sjedista na onu kuku.
  15. Stiglo sa Alia. Tek treba da montiram.
  16. Da ali kako funkcionise? Prednji migavci okrenuti naprijed onda ispada da pozicija svijetli prema tebi.
  17. Ne kontam ove zmigavce: https://s.click.aliexpress.com/e/bpboVprw
  18. Jel’ pase sa mt07 na tracera 700? Ja mislim da da.
  19. Dotegao lanac, podmazao isti i oprao motor.
  20. Nije lose. Mozda se i ja provozam do bg motorom onda.
  21. I koliko je para?
  22. Ne znam. Nisam gledao. Vidio sam da se prodaju i za prednjini za zadnji. gdje si narucio centralni?
  23. Ja imam stender “garazni”. Ne daje mi se sto kazes pare za centralni. Mada kad si na putu..... Ali sve je rjesivo. Ja kad sam sam na putu podmazem malo pa pomjerim pa podmazem i tako dok ne predje citav lanac.
  24. Ima li zivih?
  25. Skoro nigdje. Ja pokusavam to naci za tracer 700 ali ne ide.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja