Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Za vikend planiram opet na Mangart. Koliko vidim vise ne ne moze skroz gore proci vec ostaje nekih 400m pjeske?
  2. Svaka cast na ovome! Sad daj informacije Da li se moze preci motorom iz Bjelorusije u Rusiju?
  3. https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/teska-saobracajna-nesreca-na-ulazu-u-gorazde-povrijedene-cetiri-osobe-obustavljen-saobracaj/260614128
  4. Dosta se ljudi zali na ovo. Idem svaku godinu i nikada problema. Sad me jedan (koga inace znam) zaustavio i isprozivao na ulazu kako to sto vozim motor ne znaci da sam bajker. Kaze sledece godine ce biti pravilo samo sa prslukom se moze unutra bez karte. Ostali ce morati da kupe kartu. Meni je to ok ali ako je to pravilo od sledece godine, zasto me onda ove prozivas kao najobicnijeg ulicara? Stvarno je bilo jadno i neprijatno sa njihove strane.
  5. mali_veseljak

    Shark

    Ako nadjes javljaj, treba i meni.
  6. Prosao za vikend od Senja do Plomina. Najljepsi dio koji sam ikada motorom prosao.
  7. Raca - Banjaluka slobodno ne moras proci. Opterecen i dosadan put
  8. Ja sta god radio ne mogu natjerati muziku da sa tel ide na sena komunikaciju. Uvijek ide na android auto uredjaj. Nema sta nisam radio.
  9. I onda kazu kako nije istina da motori privlace zene....
  10. I sta sad mi da radimo dva mjeseca?????
  11. Kao sto kolega rece, Perast.
  12. Ja sam sa svojim kinezom zadovoljan samo me izludi andorid auto. Kada je tel spojen na kineza onda zvuk nece na sena slusalice nikako. Vidim dosta ljudi ima taj problem i kazu da je do android auta.
  13. Problem koji je postojao i na modelu iz 2016. Kakvi kraljevi....
  14. mali_veseljak

    Shark

    Sutra testiram oboje.
  15. mali_veseljak

    Shark

    Imas na temu i pinlock koji pase bolje nego original pinlock na fabricki vizir.
  16. Br. ovih sto "tuvivaju" je daleko, daleko manji nego broj normalnih posjetilaca. Valjda i to govori nesto. Ovako vecina ispasta zbog par "bajkera" ljutih i opasnih. Nakon tri uzastopne godine ovo je prva da nisam otisao i izgleda da nisam pogrijesio. Zabrana parkiranja pod platanima se mogla naslutiti. Svake godine je bilo sve gore i gore. Sami smo krivi za to. Opet, krivice ima i na organizatorima te na samom gradu. Mogla su se pravila jasno postaviti, omoguciti da se parkira na trgu tj pijaci a ne na samom setalistu i sl.
  17. Nema sta nisam probao. Prije je radilo. Vidim dosta se ljudi zali od novog update-a androida.
  18. Obidji i Janjske Otoke kod Sipova. Blizu je Jajca a vrijedi vidjeti. Tamo mozes i smjestaj potraziti.
  19. Nema sta nisam probao...ostaje jos da probam da ga bacim u smece
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja