Ja sam sa svojim presao 42k za 4 sesone.
U danu sam najvise presao 750km. Moze se ali nakon 200km vec krece da trne dupe. Kada sam stavio komforno sjediste bilo je daleko bolje.
Imam Tiger 800 XRT 2018 god.
Ako odstoji par dana, prvo paljenje vergla po 10 sec. Nekada upali iz 2-3 puta tek. Opet nekada upali odmah.
Nista ne vuce napon, aku dobar. Nemam pojma do cega je.
Vozio sam Roadtec 01 se na Tigeru.
Prednja guma je jako bucna. Najmanje obaranje i cuje se kao da je lezaj otisao. Potrazi po netu, imas puno napisanog na tu temu.
Pravilna procedura punje ja je sl3d3ca:
Zavrnes do kraja (kao kad se posuda isprazni)
Naspes ulja do vrha pa potom odvijas u pocetni polozaj polako.
Kad ulje nestane iz posude dolijes opet pa onda opet odvijas dok ulje ne ode iz posude. Ponovis nekoliko puta proceduru dok posudu ne odvijes do kraja i ona bude puna ulja.