Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Ja sam sa svojim presao 42k za 4 sesone. U danu sam najvise presao 750km. Moze se ali nakon 200km vec krece da trne dupe. Kada sam stavio komforno sjediste bilo je daleko bolje.
  2. Imam Tiger 800 XRT 2018 god. Ako odstoji par dana, prvo paljenje vergla po 10 sec. Nekada upali iz 2-3 puta tek. Opet nekada upali odmah. Nista ne vuce napon, aku dobar. Nemam pojma do cega je.
  3. Znam da su imale mape za neke modele ovdje. Dakle sad trebam vidjeti koja verzija mape je kod mene i da li je na sajtu novija?
  4. @N.F.S. Gdje nalazis mape? Koristim tunECU na Tiger800 2019. god ali nema mapa nigdje.
  5. Vozio sam Roadtec 01 se na Tigeru. Prednja guma je jako bucna. Najmanje obaranje i cuje se kao da je lezaj otisao. Potrazi po netu, imas puno napisanog na tu temu.
  6. Kad sam uzeo Tiger 800 i provozao prvi put...mislio sam da je nesto pokvareno zbog tog zvizdanja
  7. Opet ne vjerujem da moze. Znam da ovi sto profesionalno farbaju odjecu, ne prihvataju sve vrste tkanina. Pogotovo mjesavine tkanina.
  8. Kordura, goretex i alicne materijale nazivam membrana Ako je odijelo vodootporno samo po sebi, neces moci farbati.
  9. Nisam siguran da se membrane mogu farbati. I mene to zanima.
  10. Nem pojma. Motor je bio ispred AS-a pod starcevicom.
  11. Irror zavisi od uredjaja. Ja nisam mogao mirror ekrana da radim ni na Skoda octavia ni sada na mazda 6.
  12. Spazih danas u Banjaluci. Ovo dobro izgleda i djeluje kvalitetno. Kolor sema je odlicna. Trk 702x
  13. Hvala vam kolege.
  14. Moze li link za lampe?
  15. Koji si porucio sada?
  16. Ova rasprava bi trebala u neku novu temu. Dobra je i potrebna ali da ne kvarimo ovu temu kolegama
  17. Joj... Vjerovatno se ne trebamo ni kupati.
  18. Sve sto moze da pomogne u spasavanju moje glave ili tudje...uzimam. To je to, nema tu puno mudrolije.
  19. Svako od nas je nekada bio pocetnik....
  20. Triumph Tiger 800 xrt 2019. god. Servisni interval isto 16.000km ali ja mijenjam za sezonu ili 10k.
  21. Pravilna procedura punje ja je sl3d3ca: Zavrnes do kraja (kao kad se posuda isprazni) Naspes ulja do vrha pa potom odvijas u pocetni polozaj polako. Kad ulje nestane iz posude dolijes opet pa onda opet odvijas dok ulje ne ode iz posude. Ponovis nekoliko puta proceduru dok posudu ne odvijes do kraja i ona bude puna ulja.
  22. Imam cobru i radi bez problema. Potrebno je ispostovati proceduru punjenja da bi vakum radio kako treba.
  23. Ja sam nakon 2 godine voznje, sa standardnim sjedistem, uzeo comfort. Preporodio sam se.
  24. Odnesi to dobrom obucaru. Rijesice bez problema.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja