Ja sam sa Tracerom 700 isao na dva duza puta. Jedan od 3.000km i drugi put 3.600km.
Sva tri kofera i torba na suvozacevom mjestu.
Sve bez ikakvih problema.
Opet odron? Da li je na istom mjestu kao i 2019? I tada je bilo zatvoreno ali se moglo provuci motorom.
Ako je isto mjesto nije neki problem. Proseta se malo a vrijedi.
Kod prvog 900 je vobling priautan na vecini motora i niko ne zna zasto niti je rijesio. Guvernal trese oko 180 cak i kada se drzi, znaci ne samo kad se puati korman. Dosta sam istrazivao o tome dok sam planirao da ga kupim. Mislio sam da toga nema na gt.
Opet ja sa tracerom 700 na temi za nc ali...u ptavu si. Nakon servisa viljuski i sipanja 15 umjesto 10 ulja razlika je velika. Tvrdje je ali daleko ljepse za voziti. Ne tone na kocenju i bolje lezi u krivinama.
Cudi me ovako ulje i toliko prljavstine. Ja sam na Tracer 700 mijenjao ulje i sve cistio nakon 30.000km (ok...kolege u servisu ).
Daleko cistije je sve bilo.
"Uzi" izbor je takva papazjanija da ja nemam pojma kuda dalje.
Jedna od varijanti je i Tracer 900, da li polovan ili nov vidjecemo. Ovaj model za 2021 ni slucajno.