Ista boja, iste maglenke, iste trakice na felnama, isti kres barovi, isti givi poviseni vizir, yamaha komforno sjediste, ...brateeeee
Ne mogu se odluciti da li je ralica na traceru odlicno legla ili je ruzna.
gdje si uzeo i koliko te izasla?
Isti slucaj sam imao samo u automobilu. Kolona je stala da me pusti da se ukljucim iz sporedne ulice. Iz istog pravca, odakle je isla i kolona, lik je preticao suprtonom trakom preko pune.
Udario me i na kraju sam ja kriv bio. Policajac kaze da se prvo gleda pravo prvenstva a tek onda ostalo.
Nisam priznao krivicu i trazio sam sudjenje.
Savjetovao sam se sa saobracajnim vjestakom koji je na kraju rekao: moze se vjestaciti da je on kriva ali ce kostati vise nego kazna. Nagodi se i priznaj.
Na kraju je tako i bilo.
Tracer 700, dakle malte ne identican motor, dosao na PR4. Guma odlicna. Izdrzala 18k. Poslije toga stavio PR5 i isto prezadovoljan.
Dakle nije sve do gume nego i kako kome koja legne.
Tracer je dosao na PR4. Bila mi je prva sezona na motoru. Potrajale su 18k. Mogle su jos, sto se mesa tice, ali su dobile na par mjesta bubrege i prednja i zadnja. Sad sam na PR5 i presao sam 18k. Gume su sada dosle skoro do granicnika. Potrosile se dosta vise nego prethodne. To pripisujem tome sto daleko brze vozim i vise obaram nego na pocetku. Na proljece cu vidjeti da li mijenjam ili jos ostaju.
Ima istine.
Primjer je:
27. Bosanska otoka - Bosanska krupa - Bihac (voznja pored une).
nek se ne ljuti kolega koji je ovo predlozio ali...
Dionica krece od Bihaca do Bos. Otoke ili kontra
Priroda jeste lijepa, Una fenomenalna i ima finih krivina.
Problem je sto je put jako uzak, opterecen i ima dosta kamiona. Na nekim mjestima kamioni predju na kontra stranu prilikom prolaska kroz krivinu. Vise puta se prelazi pruga i mora se usporiti.
Ne znam...necu da pametujem ali pocetkom septembra zena i ja, tri kofera i za vikend stucemo 1000km bez problema. Nisam znao da se ne moze na 700 kubika to....
Pilot road 5 NA traceru 700, nakon 17.000km. Zadnja je, po sredini, dosla do granicnika. Na bokovima ima jos malo. Sredinu je ubio put u Ukrajinu...ravno, ravno i ravno.
Prednja ima josesa ali cu mijenjati kad i zadnju.
Ne znam da li voziti jos ili na pocetku sledece sezone mijenjati?
Ono sto me brine je nastajanje ovih.."noktiju". Sta bi mogao biti uzrok tome?
Moj omiljeni zimski sport je sutiranje gajbica...
Kad zavalja snijeg pa kreteni pocnu cuvati mjesta. Ujutro ustanem, ocistim snijeg da mogu izaci sa parkinga. Navece dodjem a neko na tom, ili bilo kojem drugom mjestu, stavio gajbicu. Cuva kao sebi mjesto.
Brate kupi kucu pa imas garantovano mjesto.
Kad god naidjem na takav slucaj ja gajbicu zafrljacim u smece.