Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Prebacismo tracer i ja 30.000 km. Nastavljamo druzenje i dalje mada polako gledam i vece motore. Reda radi
  2. Osjeti se razlika. Na duze kilometraze je daleko udobnije.
  3. Moze Tracer i na vrh Jahorine
  4. Ma sredi se to i bice kao nova. Dobro je da nisi pao.
  5. Tacno dvije godine od polaska na put. A danas....danas koronaaaa
  6. Ima li neko da je sa Tracer 700 presao na Tracer 900 ili bar da je vozio oba?
  7. Jesam pusao. Kod mene je prestalo i sada se opet pojavilo. Razmisljam da napunim silikonom kres bar. Moram skinuti da vidim gdje sve ima otvora.
  8. Moram nesto smisliti. Ima li ko problem da se u kres barovima voda nakupi pa polako curi?
  9. @GAGI74 Ti si montorao maglenke tako sto ai srafio nosac u kres bar. Isto sam to uradio ali imam problem. Navoj u kres baru se nekako..opuatio. kad zavrnem maglenku okrece se lijevo - desmono par milimetara zajedno sa navojem. Znas li kako to rijesiti?
  10. Jeste...ali je tada dosadno
  11. Korona je....treba obnoviti gradivo po lokalu.
  12. Udje prasina ili kondenz sa prasinom. Poslije se ponasa kao brusni papir.
  13. Ja planiram ugraditi led u kofer ali nikako....
  14. @Pirotehnicar pa kad cemo mi tu kafu popiti???? Jel' ovo negdje kod Kljuca slikano?
  15. Hvala mu sto je iskopao...uzivao sam citajuci
  16. Ne bi trebalo da ima veze. To je samo da se kaciga zakljuca kada je prednji dio podignut. Da ti nije virila potkapa ili nesto drugo? Potkapa zna da upije vodu i signe u kacigu. Ne pitaj kako znam....
  17. Hm...ja sam imao caberg duke II. Imam je i sada ali kao rezervu. Prosao sam sa njom skoro 30k. Voda mi nije ulazila u kacigu a vozio sam par puta po pravom potopu. Kad se bolje zamislim znalo se desiti par kapi da udje i sklizne po unutrasnjoj strani vizira ali nista vise.
  18. Sezona je pocela u februaru Danas je i zena isla sa mnom na kracu voznju.
  19. Ja ih imam na traceru 700. Fenomenalne.
  20. Vidis...znao sam da ima neki razlog zasto ih nisam skidao Nista, taman ocistim sve i podmaz3m i sutra vracam. Mada...uvuceni au dobro i mislim da ne bi nista zastitili.
  21. Odlicno je leglo. E ostao sam duzan za givi v35 i nosace...mozda nekome zatreba. Vec dvije sezone vozam nosace bocnih kofera a same kofere koristim 2-3 puta godisnje. Danas mi padne na pamet da se lako skidaju i da skinem a onda po potrebi vracam. Nosaci se skidaju bukvalno za 1 minut. Kljucem, koji se dobije uz kofere, se odvrnu 3 srafa/brave na svakom noacu. Ukupno 6 komada. Bukvalno okret od pola centa. Ovako izgleda sa nosacima: Ovako bez nosaca: Ovdje se otkljucavaju srafovi/bravice:
  22. Nisam lud Samo kontrola pritiska u gumama...a i to im ne vjerujem
  23. Hahha preslikano. Vozim Tracer 700 i ganjaonsam polako da predjem na tracer 900. Sad bome gledamo malu multistradu.
  24. Zavisi koji motor izgleda. Na traceru se skinu nosaci za min bukvalno. Slikacu ovih dana pa okaciti.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja