Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Na traceru 700 imam V47 i V35. nosaci za V35 i V37 su isti. Na traceru se mogu skinuti lako kada ne nosis kofere. Bukvalno za svaki treba tri okreta kljucem koji dodju uz nosace.
  2. Nekad u zelji da fotografisemo zaboravimo da gledamo i uzivamo u pogledu i momentu. Poslije to nadoknadjujemo gledajuci fotografije...
  3. Kao onaj vic kad dvojica mladjih cigi pricaju. Kaze jedan a joooj jeste lijepo *ebati. Pita drugi: pa kako znas? Zar si vec *ebao??? Nisam nego mi pricao kolega sto je gledao...
  4. Shad? Kako ide montaza?
  5. Znam, znam kada se radi. Cuo sam neke nebuloza cijene pabsam se zaprepastio 500 eur je prihvatljivo. Nadam se kupovini 950s krajem ove godine pa se pripremam
  6. Dobar putopis. Za potrebno vrijeme si u pravu. Ja sam jedan citav dan obilazio Kranjsku Goru, presao preko Vrsica, kroz dolinu Soce i popeo se na Mangart. Krenuo sam iz Bleda i navece se vratio.
  7. Kolika je cijena desmo servisa u Srbiji za taj motor?
  8. Hahad do mene je....nisam skontao
  9. Pa najbolje onda sa originalnim lancem voziti dok se motor ne raspadne...
  10. Ja sam parkirao krajem oktobra pa se provozao dva puta u decembru. Nasao sam odlican nacin da se lako prevrodi pauza. Dobijes dijete krajem sezone i onda nemas kada da mislis o motoru do pocetka sledece Salu na stranu...brzo mi je nekako prosla pauza mada o ozbiljnoj voznji nema jos rijeci bar do polovine marta. Hladno je i prljava je cesta.
  11. Sezona je pocela juce
  12. Spojnica na zakivanje DID 525vx je 6eur okruglo. Kupio ja neki dan.
  13. I najbitnije ima opcija da vratis na fabricka podesavanja svaki mod. Mozes cackati koliko hoces i ako zeznes samo vratis na fabricka.
  14. Ili se Ukrajina dobro promijenila ili nismo bili u istoj Ukrajini
  15. Ja, koji pisanje putopisa rastegnem na 3 mjeseca, cu ipak pitati...pa dobro ide li nastavak???
  16. Radis li ti servise usluzno ili samo za sebe?
  17. Zato ja planiram redom. Prvo 950s
  18. Stigle torbe za bocne kofere
  19. Nikakvih problema u Ukrajini nismo imali. Policija nas je bukvalno ignorisala. Putevi kojima smo isli su vecinom odlicni.
  20. Svaka cast.
  21. A kad nemas net? Skidas karte unaprijed ili nesto drugo?
  22. To je to. Dakle ko hoce nek ganja njemacke male oglase. Problem je sto morate imati adresu u njemackoj na koju ce poslati. Niko nece da salje van njemacke.
  23. Nabacio drugo sjediste. Yamaha comfort bez grijaca
  24. Napravih danas manji krug...morao sam Drugaciji polozaj sjedenja skroz. Malo sam presao da mogu dati neki komentar krsten.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja