Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Kupio polovno na njemackim malim oglasima. Sjediste nema jedne jedine packe. Placeno 100eur sa dostavom na njemacku adresu.
  2. Ma set novi sam uzeo zato sto sam naletio na extra cijenu. Bas extra. Fabricki vozim i dalje. Trenutno 28.000km i moze sigurno do sledeceg servisa kojo radim na 38.000. Nema na lancu nekih vidljivih problema jos.
  3. Kad ce proljece
  4. Meni danas stiglo, tj sutra preuzimam Koliko si platio ako nije tajna?
  5. Jebes proljece, ko ce ga docekati
  6. 100eur za sjediste koje je jako malo koristeno. Bez ikakvih tragova koristenja.
  7. Danas poruceno. Izaslo me bas povoljno. Joj kad ce proljece....
  8. Meni je tracer 700 isto plivao. Imam 90kg i stavio sam ma 5. zub. Daleko bolji osjecaj.
  9. Isti slucaj.
  10. Tema je prava slika srbije i srba...
  11. Kad ta zadnja pocne da blinka i brojac da broji od nula...to je rezerva.
  12. Meni je potrosnja u zadnje vrijeme 4.9L. Tracer 700 je u pitanju. Kada se rezerva upali brojac broji od 0km Navodno se tata moze preci oko 75km. Ja sam gurao do 60 dalje nisam probavao. Jednom sam sa rezervom presao 60km, stao na pumpu i nasuo 15.5L. Dakle ostalo je u njemu jos 1.5.
  13. Ja vas stvarno ne kontam... Putopisi i jesu pisani da ih se cita godinama, kako ko novi dodje. Jel' zabranjeno komentarisanje novim clanovima? On napise post i pohvali putopis a onda vi pametujete i spamujete svojim komentarima. Ko je gori? Evo ne znam vi procijenite.
  14. Daj malo vise podataka o navigaciji. Cijena i link gdje si uzeo.
  15. Montirao sam ja givijev nosac tj. tu sipku. Montirao tel na nju ali malo trese zato sto je nosac telefona katastrofa.
  16. Jel' ima negdje, u pravilniku foruma, sa koliko postova se smije pametovati?
  17. Nekako mi cudno da nije potentniji od 07. Mozda je do moda voznje u kome je. Kazu da do 6000 obrtaja ide ok ali da nakon 6000 prosto leti.
  18. Hvala vam svima na komentarima.
  19. Da li je neko kupio ovaj motor, vozio, ima li ko iskustva? Cijena polovnjaka je vec sad ok pa sam poceo da razmisljam o njemu.
  20. Ne vole svi aluminijum i hrom.
  21. Ode cijena preko 9500eur. Mogu da se kladim.
  22. Vjerovatno. Sto duze gledam slike vise mi se svidja.
  23. Hm...cudno na slikama izgleda.
  24. Kisni ulazak u Kišnjev Zaboravio sam kakav je potop bio. https://photos.app.goo.gl/fR6mwZwEvzkyR5yA6
  25. Hvala kolege. Zao mi je sto nismo napravili i po neki video ali sta je tu je.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja