Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Ne postoji ni teoretska sansa da udjes motorom u zabranjenu zonu. Samo organizovano sa vodicima i njihovim vozilom.
  2. Vidjecemo sta ce reci. Bas me interesuje sta je.
  3. Nisi promasio...isti su to motori
  4. Meni je motor u garanciji. Sada ima 17000km a to se pocelo dedavati negdje na 7000-8000. U ovlastenom u Banjauci stalno govorili gume a i ako su diskovi nema na njih garancije?! Promijenionsam ovlasteni insad vpzim u Slavonski Brod. Ljudi rekli kad zamijenis gume ako bude treslo i dalje vidjecemo sta je. Imas garanciju na doskove ako nisu udarani ili ako nije padanonsa motora. Naravno nista od toga nije. Cudno mi je ako su diskovi. Motor nije isao na stazu, nisu pregrijani ili sl.
  5. Opaaaa...mozda se i sretnemo
  6. Ma gume su svejedno bile za zamjenu. Vise su bile kockaste nego oble
  7. Nisu. I dalje kad kocim na oko 40 se strese prednji dio.Najavio sam se slede cedmice u ovlasteni...opet.
  8. I tako...potrosismo nas dva prvi set guma Nakon tazno 17.500 km skinute pilot road 4 i stavljene road 5. Tek nakon promjene se vidi koliko su prethodne bile u losem stanju. Nisu se previse potrosile ali su se “ukockae”, ukrutile i bilo je par bunrega.
  9. Gume promijenjene...sve isto. Sledece sedmice u ovlasteni tjeram i ostavljam dok ne rijese.
  10. Razvalio Skinuo tockove inpdnio vulkanizeru. Sutra ce biti namontirane nove gume.
  11. Nasao sam na popustu za 99eur bez pinlocka.
  12. Ala ned’ljo draga...
  13. mali_veseljak

    GIVI 50.5

    Drustvo, zna li neko nesto o ovoj kacigi?
  14. Rupica je tu da se za nju zavrne nosac maglenki. Ostavicu sad preko zime da se isusi dobro. Naspricati unutar wd40ili silikonski sprej. Na proljece ponovo naprskatini izduvati kompresorom. Onda fino uzeti diht masu indobro zadihtovati.
  15. Ja cu to da popunim pur pjenom majke mi Kako su to tako idiotski napravili. Ja uspricam unutar silikonski sprej pa voda brze izadje.
  16. Imam mali problemcic koji me ludi. Kad perem motor voda udje u kres barove. Kraj ovih cepica. I onda ostane u njima i pocne da izlazi kad zalijezem i curi po kotoru hrdjava. tacno cu silikonirati rupice.
  17. Ajde...selotejp u ruke.
  18. Koliko ste do sada presli sa svojim Tracerima? Ja od 29.07.2017. Nagurao 17.000. U garanciji sam na 15.000 zamijenio spaner lanca bregaste. Pojavilo se zveckanje koje je otklonjeno zamjenom spanera.
  19. Sta nas briga...zalijepi da vidimo kako stoje
  20. Extra. Bas me interesuje kako ce mu leci. Mislim da ce biti odlicno. Ocekujemo slike. Ne mora odmah sutra...moze i sutra navece
  21. Stigla nova obuca za ljubimca
  22. Ja sam sa ipone jako zadovoljan. Ne kupi prasinu previse i dalekonrjedje podmazujem lanac
  23. Meni je motul radio katastrofu koliko je bacao po felni. Zadnje vrijeme koristim Ipone sprej bijeli. Extra je. Daleko duze ostane na lancu a felna cista kao nikada.
  24. Danas malo voznje pa pranje motora i lanca te podmazivanje lanca.
  25. Maglenki. Izvini Kad god stignes.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja