Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Ja sam sa pilot road 4 presao 16.800. Pokazale se jako dobro.
  2. Extra. Pola stvari sto si uradio ja ne znam Ja imam nekakve blentave i tervale zamjene ulja. Prvi sam radio na 1000 a drugi na 7000. Isao sam na duzi put pa sam zbog toga mijenjao. Tada su mi zamijenili i filter vazduha????!!!! Al ok... Poslije toga sam radio na 16000. Tada sam mijenjao i svjecice Ce podmazujes sve to?
  3. Imam ga. Nista specijalno ne radi.
  4. Napokon uhvatio vremena da montiram rucicu kocnice i kvacila. Malo je komplikovanije nego na vecini motora. Potrebno je skinuti retrovizore i nosace stitnika ruku. (Zanemarite prljav motor )
  5. Cime odrzavati mat boju? Zastita, uklanjanje sitnih ogrebotina isl?
  6. Nisi pogrijesio.
  7. Aaaaaaa malo mi je jasnije sada. Hvala. Dosadjivacu ja jos. Ne sikiraj se
  8. A gdje dolazi relej?
  9. Imas li mozda semu?
  10. Gdje da nadjem ovu semu za tracer 700?
  11. Taj 2A je za punjac.
  12. Na traceru 700 posyoji za punjac i za grijacke rucki/maglenke.
  13. Na traceru 700 je fabricki bio bilot road 4. Presao sam sa njima 16000. I ako nisam iskusan vozac primijetio sam taj dio kad motor malo "propadne" pri naginjanju. To se osjecalo sve vise kako je guma vise trosena. Sada imam pilot road 5 i yoga na njoj nema. I 4 isto fenomenalna guma. Nikada na kisi ili suvom pustila nije.
  14. E Gabi hvala ti. Kako se skida bocna plastika. Daj koji savjet da ne slomim nesto
  15. Moze li neko od kolega ko je spajao maglenke pomogne? Ima li izvucena instalacija za iste?
  16. Ima li neko service manual za tracera?
  17. Sezona je pocela
  18. Napokon stigle. Kvalitet izrade odliiicaaaan.
  19. Ja imam dosta udara vjetra na kacigu. Smeta mi sve vise ali mi se nekako ni jedan veci vizir ne dopada. Stitnici ruku odlicno rade posao nema sta.
  20. Nek je sa srecom. Ide li Tracer na pik?
  21. Koji je mjesec najbolji za ici tamo?
  22. Polako se spremamo. Sad ce proljece
  23. Danas sam dva sata prodavao modeka striker pantalone i jaknu. Popizdio sam. Odijelo je odlicno. Pantalone XL su mi dobre ali je jakna problem. XL mi je na ramenima i rukama odlicna ali je jedva zakopcam. XXl zakopcam ali mi je na rukama malo povelika. Na kraju sam odustao da razmislim koji dan.
  24. Probao sam danas kacigu ali nisam uzeo...jos. Mogu reci da na oko i dodir izgleda jako dobro.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja