Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Hvalapuno.
  2. Ovaj post cu nazvati:
  3. Ja sam se dvoumio izmedju NC750 i Tracera. Kad sam ga na slikama vidio bio mi je bezveze. Uzivo je daleko ljepsi.
  4. Hvala puno. Mene je vec za jedan dan odusevio. Uzeo sam Traveler varijantu u kojoj dodju bocni koferi i nosaci za iste, cras barovi i poviseni vizir.
  5. Evo jos jedna. Bice danas jos
  6. U cetvrtak polozio, u petak registrovao i sredio papire a u subotu preuzeo. Bio je plan da slikam ali me odvukla voznjaaaaaaaaa Juce napravio 130km. Od toga 30 gradske. Uzivam Nikada prije nisam vozio motor i ovaj mi je legao na prvu.
  7. Stigao
  8. Krecem iz Banjaluke
  9. Opaaa....polozih ja danas Ko bi rek'ooooooo
  10. Znam, znam. To ide isto prije motora Hvala na savjetu.
  11. Kaciga...kupljena, jakna ljetna sa stitnicima...kupljena, rukavice...kupljene, pojas za ledja...kupljen. Sta fali jos? A da ona sitnica, kako se zoveeee... MOTORRRR
  12. Jedan cas na poligonu i 2 ugradu...idemooooo sledeci cetvrtak polaganje.
  13. Izgleda da cu pazariti pa ja davati informacije.
  14. Prodje prvi cas. EXTRAAAAAAAAA
  15. Ipak tek u ponedeljak
  16. Sada je tracer 700 na akciji i skuplji je samo 800eur od NC-a i to u traveler varijantu. Dodju dva kofera, kras barovi, stitnici za ruke i jos neke stvarcice.
  17. Ja sam daleko blize traceru 700. Tracer 900 je ipak malo prejak za mene a i skuplji je cca 1500-2000 eur od 700.
  18. I mene to interesuje. Cujem avakakva misljenja. Uglavnom su pozitivna od vlasnika. Ja se dugo razmisljam izmedju NC750x i yamahe tracer 700 sa traveler paketom.
  19. Ozbiljan sam i ja....pocetnik uzimaj ja cu cekati drugi onda
  20. Hvala svima Ovo je najvjerovatnije moja nova ljubav
  21. Kasarna je na mjestu i dalje
  22. Pozdrav za sve. Iz Banjaluke sam i imam sitnih 38 god Arhitekta po zanimanju. Muz slatke zene i otac slatke curice. Da mi je neko u zivotu rekao da cu se reg na moto forum...ma nema sanse Privucen pricama drugara, koji voze motore, o druzenjima i putovanjima odlucih da kupim motor. U zivotu nisam do sada sjeo na isti Za pocetak ljekarsko uvjerenje je rijeseno u petak a sutra upisujem casove pa da polazemi kupujem motor. U glavnom druzicemo se sigurno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja