-
Broj tema i poruka
1025 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: mali_veseljak
-
Juce smo kum i ja napravili kraci izlet. Ovo je ruta: Razlig putovanja je bila posjeta Jasenovcu. Nekada davno sam bio tu sa psnovnom skolom. Premalo paznje je posveceno ovom mjestu. Sjete ga se politicari po nekada... Nevjerovatan mir i tisina vladaju. Nema nigdje nikoga.
-
Da smirglam jel’?
-
Kaciga je manji problem. Sta da radim sa motorom koji je mat crn
-
Ne znam da li da probam ovaj vosak iz louis-a. Nakon dva mjeseca voznje na motoru se vec vide sitne pavke i ogrebotine. Jako tezak za odrzavanje.
-
Drugari da li ko ima iskustva sa odrzavanjem mat crne boje na motoru i kacigi. Na motoru ne moze poliranje standardno da bi se packe i sitne ogrebotine rijesile, kao na standardnim bojama. Nasao sam u louis-u ovo ali ne znam da li pali. https://m.louis.eu/artikel/s100-matt-wax-spray-contains-250-ml/10004383?filter_article_number=10004383&list=406499844
-
Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]
mali_veseljak je odgovorio članu Stoev u Motoristi Na Drumu
Izvrsio duznost preko gofundme jos neki dan -
HtR 2: Centralna Azija, Kaspijski Basen i "5 Velikih"
mali_veseljak je odgovorio članu severian u Putopisi
Svaka cast. Vracas vjeru u staro srpsko gostoprimstvo i ljudstvo. -
Lefkada...najljepse mjesto za odmor.
- 68 odgovora
-
- gazimestan
- drač
-
(i 4 more)
Označeno tagovima:
-
Danas dva mjeseca kako se druzimo tracer i ja. Presli smo 3300km. Nije lose za pocetnika Danas se druzio sa jednim dukatijem
-
Nova koza joj je legla samo tako
-
Centralnu nogaru koja je na slici. Da li je naknadno stavljana ili dodje na devetstotki?
-
Gdje si nasao centralnu?
-
Gdje si uzeo k tech? Ja hocu naprijed da mijenjam.
-
Odlicna je. Gdje si radio/kupio/nasao? Ja hocu da nabavim za svoj tracer 700z
-
Juce je pocelo planiranje puta. Banjaluka - Normandija. Plan je obici neka mjesta gdje su se vodile bitke u WWII. Omaha i ostale plaze, Carentan, Caene, Foy, Dunkirk isl. Ako imas kakva dodatna uputstva i informacije o kampovima i smjestaju...hvala
-
Tracer 700 i ja se druzimo skoro 2mjeseca. Presao sam od tada 3000km. Prezadovljan. Za sada mi je snagom dovoljan za sve. Sa saputnikom uz brdo i pi krivinama vuce bez problema. Prvi mi je motor u zivotu i stvarno nisam htio ici na 900.
-
Znam, znam. Tim putem sam se vratio. Namijerno sam isao krug praviti.
-
Da. Tracer 700 u Traveler varijanti dodje sa ovim torbama. Yamahine su torbe.
-
Evo me u Hajduckim Vodama. Morao sam te poslusati. Samo sam ja pravio krug. Dosao sam preko Celinca, Josavke pa kraj Manastira Liplje. Sve je super sem 5km makadama... Manastir je prelijep. Mir i tisina svuda.
-
-
Mozda ce ti moj primjer bar malo pomoci. U zivotu vozio motora nisam niti sam se vozio kao suvozac. Gledajuci kako se ljudi sa motorima druze i putuju odlucim polagati i kupiti motor. U skoli sam vozio nekog kineza od 250 kubika. Islo je ok i motor je djelovao sasvim ok i sa solidno snage. Kada sam polozio trebali je prelomiti da li uzimam motor ili ne. Opremu sam vec bio uzeo Honda NC750 je otpala i ja se odlucujem (vec davno sam se bio odlucio) za Yamahu Tracer 700. Kako ni jedan drugi motor osim tog u auto skoli nisam vozio bio me strah. Tracer je jaci i veci motor. Sjedimo kolega i ja u kafani i kaze on eto ti moj motor i provozaj - Gladius 650. Ja sjednem i malo provozam. Sidjem, popijem pivo i odem sutradan kupiti Yamahu. I gladius i moj Tracer se daleko lakse voze nego onaj kinez od 250 kubika. Uzivam u voznji motora od 700 kubika i ako sam pocetnik. Nakon mjesec i po sam presao 2700km. Svaki dan se nauci nesto novo ili bude u zeznutoj situaciji i opet se nauci nesto novo. Ne jurcam i ne divljam. Imam 38 godina i svaki put kad sjednem na motor pomislim da imam zenu i dijete kod kuce...i polako.
-
Danas je Tracer opran ali detaljno, ociscen lanac i podmazan. Sve plastike namazane i uglancane. Pocascen je i ceradom
-
Povratak je bio drugim putem: Travnik-Donji Vakuf-Jajce-Banjaluka. Magistralni put koji pod Vakufa do Banjaluke ide kroz kanjon Vrbasa. Jako puno krivina i ljepote. Jajce: Odmor uz Vrbas. Tu je racvanje puta. Pravac je za Banjaluku a lijevo put vodi za Mrkonjic Grad.
-
Put preko Borja je extra ali nikako motorom da odem. Autom sam isao bezbroj puta. Juce sam morao poslom u Travnik. Odlucim da automobil miruje a ja na motor i preko Vlasica do Travnika. Put je sto se tice krivina i pejzaza fenomenalan. Problem je sto asfalt nije u dobrom stanju. Ima jako puno neravnina na putu. Cak i pravih uvala i skokova. Odroni i rizla redovna pojava. Prosao sam ovim putem bar 200 puta automobilom. Dosta mi to olaksava voznju motorom posto znam sva kriticna mjesta. Mada u malo ne padoh sada. Malo sam odvrnuo gas i kasno poceo kociti pred krivinom. A u krivini naidjoh na rizlu. Poce zadnji tocak plesati ja pustih kocnicu ali se jedva provukoh kroz krivinu. Lekcija naucena. Idemo dalje
-
Naravno da cu da se javim...ako tebi nije ispod casti da se vozis kraj pocetnika
