Izadjem danas da se provozam cca 50-100km i pokajem se vise puta.
Prvo na magistralnom putu neki idiot, na pravcu, ide meni u susret i pretice kolonu od 4-5 auta. Razmak izmedju svakog vozila je cca 10m i ima prostora da se vrati nazad. Ne...on pocinje meni da blica i ja bjezim skroz desno i vozim po ivici asfalta, dalje nemam gdje. Na 2-3m ispred mene zavrsava preticanje i vraca se nazad.
Nakon toga na jednoj krivini passat ide meni u susret i izlece iz krivine na moju stranu. Vidim da konj bulji u telefon i ne dize glavu. Sviram, blicam vec mi pada na pamet da vristim posto vidim da ce me udariti. Na 5m do mene dize glavu i panicno mota u svoju traku. Na sekund sam mislio da ga jurim i bar retrovizor slomim...
Slicna situacija pola sata kasnije. Golf 2 i vozac na telefonu.
Da li su ljudi normalni?