Možda ne bi poverovao, ali sam istu stvar oko zveckanja primetio istog dana kada i ti, mada sam mislio da tripujem pa nisam pominjao. Mislim, ništa preterano izraženo, ali sam možda u dva navrata načuo neko zveckanje iz predela lanca.
Danas stigosmo do još jednog jubileja. Potrošnja 4,3l. Kontam da postoji šansa da malo opadne kada se mašina razradi, jel? U principu, i ovo je sasvim pristojno, ja zadovoljan.