Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. Uvek gledam da svi imamo jednaku korist, forum za to služi ako se sećam. U zdravlje!
  2. Veoma kvalitetan motor, ima dve varijante (custom i original), Janko je odradio sve što treba i to na visokom nivou, cena više nego korektna. Ovo je jedinstvena prilika da se za male novce osećaš kao gospodin (što je i priloženo na slikama). Moja preporuka.
  3. Da da, prenesi šta imaš.
  4. Potrebne su mi za Senika tako da ovaj promer felni ne odgovara. Na autu imam već dve odlične zimske. Idealno bi bilo da kupim dva komada. PS. Dobro je što si ponudio ovako, volim da moja tema bude 'univerzalna' da se tako izrazim.
  5. Potrebne su mi dve zimske gume, da budu što bolje naravno. Ako neko ima a voljan je da proda nek javi ovde ili na pp.
  6. I ja, do sinoć. Telefon za ruku zgodan samo tako. Dosadiće on meni sigurno, samo polako.
  7. U Leskovcu na KP. Dečko skroz ok, dobio sam i lep popust. Mislim da ga još nije skinuo sa oglasa. Ima i 8/128 isti takav.
  8. Evo odgovora. Našao sam baš to što sam tražio.
  9. Ispade odlična tema! Iskren da budem ciljao sam na S20 (jer mi odgovara veličina) i uzeo plavi 12/128 u full stanju. Nek se nastavi razmena.
  10. Sačekaj, možda meni bude odgovarao.
  11. Slobodno postavi ovde ako imas, ako ne meni mozda nekome bude zanimljivo. Zasto da ne.
  12. Kao što naslov kaže, kupio bih jedan od ova dva telefona. Potrebno je da budu ok očuvana sa potpuno zdravim ekranom. Ponude može ovde ili u DM.
  13. Telefon je prodat.
  14. Da ne bih otvarao novu temu, sve je isto samo je razlika u boji. Telefon je u full stanju, BH je 76%. Punjač (nije original) i nekoliko silikonskih maski ide uz njega. Cena 180e Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Tu ide fabricka maska i kuciste filtera vazduha. Mnogo promeni izgled motora. Generalno je super, ko zeli da se vozi jeftino dobra prilika. Edit: izvinjavam se nisam video sliku u oglasu gde je uslikano baš to o čemu pričam.
  16. CM je veoma upotrebljiv motor, izdržljiv i po svojoj konstrukciji odgovara velikoj većini. Neverovatno pouzdan i jednostavan, napravljen tako da mu je potrebno samo osnovno odrzavanje, čak prašta i nemarnost vlasnika. Po meni jedina 125-ica koju bih uvek voleo da imam u svom dvorištu. Ovo mi je bila treća po redu, verujem da se neću ovde zaustaviti. Sale druže nek te lepo služi, mi smo blizu tako da ćemo se često vidjati.
  17. I am you but stronger. Istripovao sam se na pocetku, identicne slike. Da ja kupujem nove gume uzeo bih za nijansu vece, moj Bandit je imao fabricku dimenziju guma i to me je neverovatno nerviralo pogotovo pozadi. Nije prevelika razlika tako da neces nista pogresiti. Aj da se dotaknemo FZS600 ponovo, znam nekoliko ljudi koji su vozili fabricke dimenzije guma i onih koji su stavljali napred 120/70 17 a nazad 180/60 17 takodje nije bilo nikakvih problema. Tako da za Bandita MK1 komotno moze pozadi 160/60 17. Opet kazem to je moje licno misljenje.
  18. CBF 600 SA 2005. sa ABS-om.
  19. Idem polako ali sigurno, e ovo je onaj nalepši deo. Čekam isporuku.
  20. Shadow je motor koji se najmanje zadrzao kod mene, mogu slobodno reci da je bio ‘kaparisan’ cim sam ga uzeo. Prodao sam ga drugu iz mog mesta koji ulazi u moto svet tako da je ovo za njega idealno. A ja razradjujem staru šemu, uvoz iz Švajcarske. Selim se u drugoj temi samo što je još uvek nisam našao na forumu, za 1000 ima ali za 600 ne.
  21. Poklonio si meni, Honda je pisalo velikim slovima. A ja poklonio coveku uz motor (CB500) koji je i dalje nosi!
  22. Ima jedna takva kod nas u Vlasotincu, boja je fenomenalna. Razmisljam se da uzmem fabricki korman, kakav je on za voznju? Ja imam ovaj sirok, malo sam nagnut napred ali je zato upravljanje odlicno.
  23. Na mom mk1 N Banditu nista nije zvrckalo, skrckalo itd apsolutno nigde. Menjac je bio veoma mek i precizan, ulje je bilo Mannol 15W50.
  24. Jel jos uvek imas VT600 ili je to na VT750?
  25. Fabricki je crn ram, bela velika nalepnica na rezervoaru, plava plastika ispod sedista i crna maska kod rezervoara. Motor je kompletno farban. Znam oba prethodna vlasnina, sluzila je za voznju do kafica u oba slucaja. Pa tako i privlaci paznju, gde god da se pojavim svako se okrene.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja