Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. Sreća sreća radost! Prelep dan, putovanje do Aleksandrovca porodično, druženje i realizacija plana. Od danas sam ponosni vlasnik crnog CBF-a. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  2. Čestitke Blažo druže! Neka je sa srećom!
  3. Kad si gladan nisi sav svoj.
  4. Sve što više odugovlačiš kupovinu motora to ti ga više drugi vozi.
  5. Kafanu ostavljamo za happy end.
  6. Od kako sam član foruma ne pamtim ovakvu lančanu reakciju. Ostaje da ispratimo krajnji ishod.
  7. Ovako sad stoje stvari. Cena bez nosača i kofera je 3000e (postoji i ta opcija) Cena kompletnog motora sa slika je 3200e Nek se nešto dešava, plašim se da će Aleksandra oglasiti svoj motor. [emoji3] Postoji opcija prevoza do kupca, imam kombi pa bi prevoz bio čisto da pokrijem put. Do 50km je gratis. [emoji4] 0628903564 Zlatko
  8. Što Žare, šampon od koprive, ništa što bi mu na bilo koji način štetilo.
  9. A ovo je danas. Kasnije obrisana, izduvana kompresorom i naprskana silikonom u spreju, milina za gledati. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  10. @Gordak985Počeo si i trakicu da lepiš?
  11. Stavio led sijalicu za tablicu, proverio svecice posle servisa karburatora. I naravno junior Z sve vreme pored mene. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  12. Zbog toga sam ga i uhvatio u kadar! Začarani krug je ovde ns forumu trenutno.
  13. I kad vec postavljam evo i jedna slika kratkog i dugog svetla. Nisam mogao da odolim a da ga ne provozam. Milina za vožnju. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  14. Ne podizem oglas nikad dzabe. Evo snimka gde se vidi kako motor pali posle skoro mesec dana stajanja napolju, tacnije od 1. Februara. Akumulator je bio na njemu sve vreme (znam nije za pohvalu). Agregat radi kao prava Honda onako kako i treba.
  15. Srećna sledeća kupovina Blažo!
  16. Turbo Žare! Svaka čast.
  17. I to bi bilo to. Izvinjavam se nisu mi bile sve skinute u telefonu. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  18. Markone me je zamolio da postavim još slika. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  19. Da me ne shvatite pogrešno, me podižem oglas bezveze. Ovo sve volim da vidim kad i ja kupujem motor.
  20. Slike servisne knjižice. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  21. Slike auta. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  22. Hvala najlepše druže! Videćemo epilog ove priče, volim ovakav tip neizvesnosti.
  23. @Gordak985 javljali su se razni ljudi, prvi ko dodje kupuje motor. Uvek je tako bilo do sada. CM125, CB500, Fazer 600, ponovo CM125, Bandit 600, Shadow 600, Vivacity, jos jedan CM125. Prvi ko dodje ne ide bez motora.
  24. Ti si izmedju dve vatre, baš kao i ja.
  25. Vozio sam Hondu CM125 kad je ova slika nastala, i još tad sam prokomentarisao da bih voleo da posedujem baš ovu Hondu. Sve su karte na stolu. Ovde dobijaju sve tri strane, sledeci vlasnik ovog CBF-a, Aleksandra rešava renoviranje kuće što je ujedno i najbitnija stvar, i ja sa hiljadarkom.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja