Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. 1.9 77kw je meni sasvim dovoljno, mala potrošnja, nisam agresivan na gasu. Normalno je da sve ostalo mora biti perfektno što se tiče motora, kočnica, guma... Podjednako održavam motor kao i auto.
  2. U planu mi je da rastavim farove, ofarbam u mat crno ove hrom okvire i sve lepo vratim nazad. Pod tim podrazumevam i onaj silikon (lepak) izmedju stakla i kucista fara. Dakle tu je jedina razlika u tom okviru, sočivo (ne znam tačan naziv) i staklo ostaju u originalnom stanju. Ne menja se ništa što bi eventualno uticalo na kvalitet jačine svetla.
  3. Evo je. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  4. Bili su već hrom nosači na njemu. Za stop svetla si u pravu 100%, imam već ideju sa njima šta da uradim. [https://forum] Sledeća stvar su farovi. Ne menjam, već modifikujem moje. Naravno planiram da to kvalitetno uradim, rastavim, vratim itd. Ako mi nešto ide na živce to je jeftini tuning, ovo što ja radim je minimalna modifikacija, jednostavno se 'moj' auto prepozna po nekim detaljima. Evo i mali off, ali moja je tema pa i nije bitno. Astra G, to mi je prvi auto, uradjena po mom ukusu. I dan danas mi je žao što sam je prodao. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  5. Jes pametna stvar što kaže @Alekre, nisam se toga setio. Naručujem nosače i pišem broj iza.
  6. Na koje tacno mislis? Stavi ovde slobodno. U pravu si 100%, resavam i to.
  7. Ugradio sam druge, sve je isto. 40e za forum samo da ne stoje bezveze. Idu u kompletu sa dzekovima, sijalicama itd. PS ne zamerite mi na ovo 'bluemotion'. Uklapa se. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  8. 50e za kolege sa foruma.
  9. Ma napred neću, mnogo je to cimanje i košta. Ovo pozadi je lepa promena koju ću ubrzo da realizujem. I multimedija (fabrička) dolazi u obzir.
  10. A da, ubacio sam i podesivi naslon to nisam imao, bio je kao poklopac. A ti, koliko se secam, nemas nista od toga. Moj sam prodao zajedno sa tim celim delom za par hiljada dinara jer mi je to poklonio lik sa otpada. Najvise mi je merak za prednji deo, da komplet bude sa novijeg jer je mnogo lepsi, izvodljivo je uz minimalne prepravke. Trebas naci enterijer u dobrom stanju, inace dzaba sve. Imam volan sa komandama, sta bi sve trebalo promeniti da bi to funkcionisalo, jel znas mozda?
  11. Da da, pasuju 100%. Zamenio sam ja dosta stvari, centralnu konzolu, CD player (planiram onaj noviji ali moram i can bus da zamenim), donji deo zadnjeg branika, volan trokraki kožni (stavljao sam i od Golfa 6 ali nije to to). U principu može sve da se uradi, ali to košta. Na redu su stop svetla.
  12. Moj dobar drug prodaje svoj Suzuki. Oko 40.000 km na satu. Hurric auspuh sa db killerima. Poklopac zadnjeg dela sedista. Napisao sam površno, ono što je bitno je da je motor dobar i zdrav, za sve informacije se zainteresovani mogu obratiti njemu. Okvirna cena je 6200e. 0603836999 Milan Sent from my SM-S901B using Tapatalk
      • 3
      • Sviđa mi se
  13. Prodao bih stop svetla, naravno moj auto je u pitanju i jos uvek su na njemu. Hteo bih da uzmem od restajling verzije, eto to je razlog prodaje. Inace su original i bukvalno su kao nova. Cena bi bila 60e za oba. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  14. Plavog sam očistio, podmazao i stavio pod ceradu tako da on može da čeka Decembar i servis karburatora. Crnog uvezao u radionicu njemu fali samo detaljno rasklapanje, poliranje i podmazivanje. Zima je od danas počela za mene. Послато са SM-G981B помоћу Тапатока
  15. Skoro je šurak uzeo 55-icu za 300e, stajao baš dugo, nigde rupica, enterijer, motor sve u najboljem redu. Fokusiraj se na 'traženje' ali ne preko oglasa, raspitaj se što više možeš.
  16. @gebee&co deja vu, kao da sam negde ovaj prizor već video, skoro sve isto osim jednog. Drugi motor. Udri Žare, ne škodi mu ništa.
  17. Tvoja ekipa kući je još bolja! Hvala hoš jednom. Sva sreća pa se KLE prodao, svi smo prezadovoljni. Maglenke su zakon, stvarno je kao NLO!
  18. Veliko hvala @Mrdak93 na gostoprimstvu. Motor je pre svega odličan, što je bila poenta svega. Hvala Bogu sa ski opremom, jer smo uglavnom 'letnji' vozači dovezli smo motor do Vlasotinca, nas troje smo vozili po malo. Tema 'kupujem motor' baš onakva kakva treba da bude. Od nas veliki pozdrav, eee sad ide ona scena... Послато са SM-G981B помоћу Тапатока
  19. Da ne trčimo pred rudu ali, zdravlje Bože, u subotu ujutru krećemo za Gornji Milanovac. Bjbikers conecting people. I da, želja mog prijatelja je bila Kawasaki, ja sam bio inicijator za Hondu.
  20. Da ne dodje do zabune ne kupujem ja nego moj prijatelj. Pošto nam je motor bukvalno pred nosom prodat sad mi tražimo. Dakle ili Transalp 650 ili Kle 500 (noviji). Ipak je bolje, ako je moguce, da na preporuku ili poznanstvo kupimo motor. Budžet je nekih 3200-3300e maksimalno. Da bude u dobrom stanju podrazumeva se. I da, isključivo ta dva modela dolaze u obzir. Hvala na razumevanju, nadamo se uspešnoj potrazi.
  21. Danas sam uzeo silikon u spreju, od koga bi drugog video nego od @N.F.S. . U prolazu sam bio pa mi je Delmax bio usput. Skinut akumulator, ispolirane (plave) maske, naprskan silikonom svuda gde treba tako da zima može da počne. Silikon stvara zaštitni film sloj, u spefikacijama piše da štiti od mraza i u mom slučaju dobro jer motor stoji napolju ispod terase. Послато са SM-G981B помоћу Тапатока
  22. Dajem automehaničaru uvek, skoro sam mu odneo 5l (imam spremno još pola balona od 5l), koliko znam negde ga vozi na reciklažu. Iskreno nikad nisam ni pitao gde, šta i kako, da me on ne shvati pogrešno. Sasvim svejedno, da ga baca negde ne bi ga pakovao u velikim Castol metalnim buradima.
  23. Neko pravilo mi je da kad menjam gume na automobilu proverim antifriz na svim vozilima koje imam u dvorištu. Od ove godine u tu proceduru ulazi i CBF. Znam da u ove hladnjake ide kod nas roze G12 antifriz, ali ovo nije prvi put da vidim zeleni koji stigne u motoru. Vidim da je dobar, bistar i drzi do -23 odprilke. Послато са SM-G981B помоћу Тапатока
  24. Hvala najlepše, bilo bi od koristi. Sve mane estetske prirode je moj drug slikao na licu mesta, poslao mi nekoliko snimka ali to nama ništa ne znači preko telefona. Dakle samo nas agregat zanima. Još jednom hvala veliko i da ti to ne bude obaveza.
  25. Svako od nas bira šta mu trenutni budžet za motocikl dozvoljava, kamo lepe sreće da svi kupujemo nove a da stare čuvamo i koristimo kao nešto što smo davno želeli da imamo. Počinjem od sebe, tako i moj drug što gleda KLE-a. Pun opreme, nisu malo 3000e u današnjim uslovima da se ne lažemo, tek položio i hoće da se vozi. Nek prodje malo vremena pa će ga taj isti KLE naučiti raznim stvarima koje nosi prvi motor. Vozio sam stariju verziju, veoma dobar i povozan. S njim možeš gde god zamisliš.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja