-
Broj tema i poruka
1327 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Zlatko LA
-
@N.F.S. Hvala veliko Nešo! @Disko Nindža probaj ako imas u blizini, na kraju krajeva porodica je broj 1, sve ostalo se menja. Shadow je dobra sprava, drugi svet u odnosu na Bandita. Svi gledaju u tvoj motor, parkiran ili u voznji, upadljiv si prosto receno. Osecaj kao da vozis tenk, nije startan previse a na malim obrtajima ima snage.
-
Odoh ja u drugu sektu, klik i eto. Zamena sa skolskim drugom, njemu se svidja Bandit a meni Shadow. Treba mu puno paznje, malo je zapušten ali vraticemo mi njega u sam vrh, to mi pruza cisto zadovoljstvo. Izvinjavam se na off-u. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Poznata Honda sa oglasa, inace je vozi moj prijatej. Motor sam ja gledao kad ga je on kupovao, od tad nove gume, lanac i lancanici, sitnice itd. Motor mu je sve ove godine bukvalno stajao, dva tri puta do Vlasinskog jezera i po gradu, vise kao pojava nego neko ko voli da radi na motoru i da ga vozi. Juce dosao kod mene odusevio se kako Bandit izgleda, dogovorimo zamenu za 5 min. I eto, ostaje samo da vidimo detalje oko prenosa i jos nekih sitnica. Treba joj puno paznje, poliranja, redovan servis takodje. Uz njega kozne bisage i burence. Bitno je da radi kao HONDA. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Bez obzira na nas standard ovde, ali treba pogledati oglase i preko. Ni tamo ih nema za oko 2000e, da ne racunamo prevoz i carinu. Postoje ljudi koji su nekada davno vozili starije motore i nakon odredjenih godina bi ponovo da ih imaju, ocuvani primerci i treba da budu skuplji po meni.
-
Svako ko nije video uživo Žaretovog Bandita ne zna šta je posvećenost. U današnje vreme on je jedan od onih 1% koji na taj način pristupa motoru. Imao sam tu čast da vidim dok je zadnja viljuška bila skinuta, sve lepo odloženo, podmazano, na svom mestu.
-
Telefon prodat.
-
Na prodaju telefon iz naslova. U maksimalno ocuvanom stanju, na njemu je sve fabricki kao i baterija od 77%. Odlicno radi, apsulotno bez mana. 64GB, uz telefon ide samo silikonska maska i zastitno staklo koje je na njemu. Za sve dodatne informacije, slike, video snimke tu sam na raspolaganju. Naravno iCloud free, trenutno ja koristim telefon. Cena je 200e Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ralica utegnuta kao praćka. Definitno ce ostati neko vreme ovako ‘neobradjena’ da isprobam dokle moze nisko da ide. Bice vremena za farbanje. Muscle Bandit! Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Evo ovako, reseni i zadnji nosaci. Ostaje da kupim odgovarajuce srafove, podloske, obradim i odarbam sve lepo i to je to. Evo i resenja ako nekog bude zanimalo da pravi. Dvogled je odgovor s kim ovo radim. Sin je bio sve vreme pored mene. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Pola sata i eto prednjih nosaca za ralicu, ujedno je i uklopljena bas kako treba. Sutra posle podne se nadam i zadnje da uklopim. Kad se sve lepo stegne bice to idealno. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nikakvo skrivanje cevi ne dolazi u obzir. Po meni je konkretno na ovom Banditu savrseno uklopljena ralica, sto se kaze u milimetar. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Mišićav je je Honda Seven Fifty, na nju nikad ne bih stavio ralicu. Bandit je takodje mišićav ali od kad sam video ‘Nile/SkoMy’ Bandita ralica iz glave ne izlazi.
-
Na tapatalku me automatski prijavi na stari profil, nikako da se naviknem.
-
Uzimao sam je za Fazera, prilicno je elasticna za divno cudo, i ova sto sam uzeo je takodje elasticna. 50e kosta ralica, farbam ja, sam pravim nosace, ostala boja od traktora (potpuno ista, auto boja kvalitetna). Na ovoj ralici nema predvidjenih mesta za srafove ali to nije toliki problem. Fazeru sam je uklopio u milimetar i to je od novijeg, za FZS Brka ne radi original.
-
Apsolutno se slazem sa tobom da je to stvar ukusa. Dok je kod mene vozicu ga sa njom, posle toga kako god je sledecem vlasniku volja. Druga strana, uklapanje nosaca, priprema, farbanje je ono sto obozavam da radim. Tako da je stvar jasna.
-
Iskreno nemam puno, i po meni je dosta lepsi sa njom. Ukusi i misljenja su podeljeni. I sa Fazerom je nekoliko puta zakacilo dok se nisam navikao na to.
-
Jasno mi je, poenta je bitna. Narucio sam ralicu od Brke iz Mladenovca stize sutra. Uklopicu je ja to je sigurno, ali bi bilo lepo ako bi neko imao da slika zadnje nosace (za prednje mi je vec jasno) da skratim lutanje.
-
Zar golf nije imao zelene sijalice?
-
Lepo kaze covek vratio bi se jednostavnom motoru punom uzitka, bez nervoze, sekiracije itd. Ja kao zakleti Hondaš, Honda pa sve ostalo, ne znam šta bih posle Bandita. Razumem u potpunosti. Bandit druge generacije je lepsi, to stoji. Samo da je dobro ocuvan, nema greske. Moj Bandit je 1995. dakle prva serija. Nikad nisam uzeo u razmatranje Bandita do zimus i uzeo ga na nevidjeno. Kupovina No1. Svako ko je vozio uljaru zna sta je kvalitet i pouzdanost.
-
Kad smo kod Inazume, meni je ona mnogo lepsa od Bandita. Kod nas ih gotovo nema pa je skoro nemoguce naci dobar primerak. Volim takav izgled motora.
-
Na mom CB500 sam ga prao kao flašu. Ako je velika muka da se skine ostaviš lepo za zimu, motor u toplu prostoriju pa polako. Da ti sad ne oduzima vreme za vožnju. Ako imaš volje i vremena kreneš odmah.
-
Definitivno mu, po mom ukusu, treba ralica. I da, za divno cudo, sad mi Hurric nekako prija sa db killerom. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Daj da vidimo te zmigavce kako stoje.
-
Istripovali ste me s ovim prelivanjem, motor mi stoji ispod terase gde bas nije ravno. Sinoc sam ga parkirao na ravnom da vidim kakvo je stanje kod mene. Danas posle posla stanje kaze ovako, bas onako kako je bilo kad je i kupljen motor. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nikad ne mozes znati s kojom smirglom kreces, uvek probas pa vidis tacno ide lepo ili ne. Odnosno moze finija ili mora grublja.
