Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. Definitivno mu, po mom ukusu, treba ralica. I da, za divno cudo, sad mi Hurric nekako prija sa db killerom. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Daj da vidimo te zmigavce kako stoje.
  3. Istripovali ste me s ovim prelivanjem, motor mi stoji ispod terase gde bas nije ravno. Sinoc sam ga parkirao na ravnom da vidim kakvo je stanje kod mene. Danas posle posla stanje kaze ovako, bas onako kako je bilo kad je i kupljen motor. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Nikad ne mozes znati s kojom smirglom kreces, uvek probas pa vidis tacno ide lepo ili ne. Odnosno moze finija ili mora grublja.
  5. Vrhunska obuća, top ponuda! Srećnu prodaju želim.
  6. Kad smo kod izduva, po mom ukusu je ‘Hurric’ glasan vise nego sto treba. Hteo bih neki manje glasan, dublji zvuk.
  7. Tegiće koje sam skinuo od Bandita uklopio sam na CM-u, popravio prekidač za kratko/dugo svetlo, stavio sijalicu u stop svetlo, metnuo koferče. Ima još dosta toga da se radi ali se i ne žurim. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Hoce li mi neko objasniti kako je moguce da na tapatalk-u meša profile? Ne radim to namerno.
  9. Na ovom Banditu je skroz ok bilo i bez tegova, sad je samo s njima kao slag na tortu i estetski i funkcionalno. Da napomenem da je volan potpuno miran kad se puste ruke sa koferom i bez, sa tegovima i bez. Registracija istekla 27. Marta, juce odradjen tehnicki a danas registrovan, toliko o mom slobodnom vremenu za voznju motora.
  10. Oba su skoro 800 grama. Kod mene radi kako treba, ili ja nisam zahtevan previse.
  11. Apsolutno se slazem, kasnije ću uzeti. Ovo je bilo brzinski.
  12. Svaki put kad pridjem blizu motora nesto mi konstantno mirise na benzin, ne prejako ali postoji miris. Ajde racunam tako treba, nemam ni puno vremena za voznju (svega 250 km od kupovine). Kad juce da se malo provozam osetim jaci miris, i evo krivca tacno se vidi gde je rupica. Crevo koje ide iz slavine, skratim i vratim gde je bilo jer ima duzinu. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. I dalje mi nije jasno kako se ulogujem na stari profil.
  15. Bravo majstore!
  16. Na prvoj slici je budzevina koja je bila u kormanu, sve lepo izvadjeno i stavljeno deblje gumeno crevo goriva i unit matica (nisam znao njen naziv). Bandit je sada neuporedivo bolji za voznju. Ostaje plastifikacija. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Prodat je.
  18. Ipak je ispala kombinacija za iPhone X. Realna cena za originalno stanje. Hvala najlepse.
  19. Može 8 i SE.
  20. Da ne zatrpavam forum novim temama bez potrebe, kupio bih iPhone X, Xs. Ako neko ima da ponudi slobodno može ovde. Hvala na razumevanju.
  21. Eeeee vidiš to se nisam setio iskreno.
  22. Samo da nađem lak koji je otporan na drveće, grane, blato i prašinu. Moramo da odradimo i za 542, sad mi on dodje zapostavljen. Imaš poruku na viber.
  23. Realno, ove nalepnice su lepše od većine današnjih nalepnica moje se stavljaju na motore, uključujući i mog Bandita.
  24. Jel veruješ da mi svi to kažu, ostalo od traktora pa da prsnem malo i motor. Ali potpuno (da ne kažem iste) identične nijanse, inace ovo je kvalitetna auto boja, zbog toga i nalepnice kvalitetne.
  25. Ja farbao, Aleksandra radila nalepnice. Kao i svaki put veoma profesionalno. Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja