Uradio sam skoro isto kao na ovom videu, s tim što sam ja odvijao šrafove po malo (ne kao na smimku i više nego što treba) baš zbog toga da se dva puta ne čuje 'klik'.
Lepo i polako, plus i zbog toga što nije baš pristupačno, i odjednom 'klik' (potrebna je tišina da bi se taj zvuk čuo). Dihtung koji je tu je ostao čitav. Zašrafim sve nazad, upalim motor i oduševljenje, radi kao sat! Taman toliko da zveckanje prestane. Provozao krug, sačekao da se malo ohladi, opet krug. Nema više zveckanja! Snimak će biti čim dobijem malo vremena da uporedimo rad motora pre i posle.