Jump to content

Moto Zajednica

Zlatko LA

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1327
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zlatko LA

  1. 5900 porez, 36500 registracija. Prosli mesec ga nisam ni vozio. Ovaj tek nesto malo, ali maksimalni uzitak je voziti ga. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Prodato.
  3. Izgleda da ti je opis 'Motocikl: Gulim djonove' sad nekako skladan motoru. Drago mi je da ponovo imas motor i tvoja sredjivanja su puna slika, sto izuzetno volim.
  4. A ja čekam video zapis. Nek te lepo služi Mare, uživaj! Ono što sam ja video na slikama je fabrički primerak.
  5. 200e
  6. Moj telefon u odličnom stanju, lajsne su ispolirane. Bez ikakvih problema i duhova što je veoma bitno. Potpuno ispravan i odličan telefon. Uz njega nekoliko maski od kojih je jedna nova. Skoro je i zaštitno staklo stavljeno. Uz njega ide punjač. Cena 230e Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  7. Ovako, ide tema za kolegu @Mrdak93 čijeg smo Transalpa pazarili pred zimu. Ja ću postaviti link ka oglasu u kome sve lepo piše. Ono što mogu sa sigurnošću da kažem je to da je Nikola veoma korektan čovek i prodavac i da svoja vozila održava i čuva onako kako dolikuje. Video sam BMW-a uživo, po meni perverzija od motora. Želim srećnu prodaju i sve što vas dalje bude zanimalo obratite se njemu. BMW F 800 GS Adventure F800GS WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM BMW F 800 GS Adventure F800GS, 2013. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 66300 km, Gornji Milanovac. Cena 8.500...
  8. Dobrodošao brate! Eeeee lako se zaboravi Fazer kad je Honda u garaži.
  9. Dižemo temu, desile su mi se neke stvari pre neki dan i motor mora na doboš definitivno. Ko dodje oduševiće se njime. 1500e Za forum.
  10. Retko se nalazi, dobru Inazumu bih rado posedovao.
  11. Sačekajte me da se vratim na Bandita, rešiću garant. Želja mi je Bandit MK2 600 S. I pored toga što vozim CBF1000, Bandit mi je i dalje No1 za moje potrebe definitivno. Moj brat @Markone88mi je otvorio oči, inače vrstan poznavaoc ovog modela.
  12. Baš mi smeta, evo dimenzija šublerom. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  13. Kad se najmanje nadas, eto fabrickih felni na 500m od tebe (uhvatio sam sebe kako ovo pisem ). Smesna cifra, odlicne felne. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  14. 'Crna s crnu, plava s plavu, sipi jednu rakiju i kavu, da mi dodje iz d**e u glavu' su reči mog odavno pokojnog komšije, inače za to vreme vrhunskog majstora koji je znao sve da popravi i napravi.
  15. Imam šlajfericu pa mi je lakše da s njom ubrzam postupak ali to nije presudno. 320 na suvo sam skinuo farbu. 400, 800, 1200, 1500, 2000, 2500 vodena redom. Zatim woby haus set za poliranje aluminijuma totalno amaterski koji ide na bušilicu i odlično radi posao. @Alekrene bode mi u oči za divno čudo, više bih voleo da kupim šrafove na posudama za ulje kvačila i kočnice. Jedan par je dobar (zamenjen), najviše bih voleo da uzmem oba para nova. Strašno me nervira a ne znam gde da uzmem, kod nas ovamo sam sve obišao.
  16. Poslao sam poruku čoveku na viber, ne odgovara. Imam još nekoliko njih na KP s kojima sam razgovarao, čekam da vidim da li će se nešto ovde pojaviti.
  17. Mislim da sve pasuju od Opela na 4x100, Corsa, Astra, Vectra. A to bi trebalo da je baš taj promer.
  18. Pre neki dan sam pazario dobar kožni volan. Sve funkcioniše, utegnuta maksimalno, bez trunke korozije što posebno volim kod automobila. Red je da ima dobre alu felne. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  19. 1.7 DTI 2003. Vratila me u mladost samo tako (imao sam istu 1.6 benzinku), to mi je bio prvi auto ako ne racunam ćaletovog Juga. Kupio sam je od prijatelja da je vozi supruga, tog dana sam shvatio da je to moj auto a ženi prepustio Tourana.
  20. Svasta se prodaje to je cinjenica, volim da mi auto ima dobre felne (uvek je tako bilo). Zbog toga sam ovde postavio, koliko toliko je sigurnije.
  21. Kupio bih alu felne 15- ice za Astru G koju sam zimus kupio. Dakle tu dolazi u obzir alu felna koja nije kriva i varena ore svega, po koja ogrebotina normalno da nine strasna. Prvenstveno mi trebajj felne, moze i sa gumama. Slobodno postavite ovde ako imate nesto da vam ne treba, smeta i tako dalje. Ako ne kupim ja mozda nekome bude zanimljivo. Raspon rupa 4x100, pozeljno bi bilo da budu original.
  22. Zaboravio sam kako Honda ima zahvalan aluminijum za poliranje. Sent from my SM-S901B using Tapatalk
  23. Baš volim da probam što više motora, ako bih išao napred to bi bio definitivno ovakav model Suzukija, nazad zna se, Bandit 600 S.
  24. Jesu li deflektori na jednoj ili dve tačke kačenja?
  25. Svaka moja tema je otvorena i spremna za razgovor. Pogotovo ova koja je skroz zavrsena . Ako mene pitaš Blažo, teraj taj kofer kakav god da je samo ga lepo učvrsti. Kad imaš potrebu za novijim, lepšim koferom ti kupi. Prosta stvar.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja