Ceo Balkan raj za lopove. Recimo, u MKD, naplate ti putarinu za Skoplje-Veles. Nema drugog puta, sto je po zakonu obaveza/preduslov da bi neko mogao da skuplja pare. I dosetili se iz vlade, doneli odluku o naplati na tom putu. To sto je odluka u suprotnosti sa zakonom, nema veze. I tako, godinama, sve partije koje su bile "vlast", bez izuzetka, ubiru harac.
PS
izvinite, postoji put... preko Ohrida.