Jump to content

Moto Zajednica

abarth

Članovi
  • Broj tema i poruka

    418
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: abarth

  1. Evo drugar i ja se malo igrali. Od Cagive Alazzurra napravili Ducati Cafe.
  2. abarth

    Pomoc!

    Titika +381638361702 u NS. Posle temerinskog mosta, posle kanala, prva levo.
  3. Ja sam imao isti problem dok sam vozio Pegaso Stradu. Rešio sam ga tako što sam naručio KN filter. I ne paše od starog pegasa...
  4. Koliko vidim na šemi, 3 creva idu najdalje od ventila, a 2 preostala se koriste kad ima ono za isparenja.
  5. Zapušen, a ide creva na njega?
  6. Skini taj ventil pa ga očisti. Mora na sva 3 isto da pušta. Proveri creva da ne pušta negde. Ako ga samo skineš neće valjati...
  7. Onda mu je to ler ventil gde pušta dodatni vazduh. Po meni ako nema druge otvore gde se mogu zakačiti vakumetri treba staviti T račvu na ta 3 crevca i meriti sve sa ler ventilom.
  8. Jel taj triumph iz Amerike? Ako jeste onda ima sistem za kontrolu bezinskih isparenja iz rezervoara. Onu šemu što si nakačio je upravo to. Za sinhronizaciju lepo počupaš ta 3 creva sa leptira i tu zakačiš vakumetre. A to sranje za isparenja počupaš i sprovedeš nova creva za odušak rezervoara, a priključke na leptirina zapušiš.
  9. Bitno je samo kakav je navoj i dužina. konektor verovatno nije isti, ali sve može da se ubudži, samo jedna žica ide. Drugaru je na Triple 955 rikno senzor temp. vode, pa smo upasovali od nekog auta (verovatno punta) i jedina razlika je bila u tome što je original imao 20cm kabela. Razlika u ceni od 80€ vs 400din
  10. Ako se ne varam davač za ulje je isti kao na puntu i košta 300din. Nije uopšte retka pojava da rikne taj davač.
  11. abarth

    Aprilia Caffe

    Sad se zove ENI i ima ga u Yamaha Platneru
  12. Da baš odlična ideja...
  13. Gde to ima za te pare?
  14. Prodato... LOCK
  15. Samo je bitno da budu jednaki razmaci, znači na 90 stepeni ako su 4 kom.
  16. Staviš sva 4 magneta i podesiš na satu obim točka i broj magneta pa će da radi preciznije od GPS-a. Koliko se sećam N ide spolja. Senzor stavi što je moguće bliže magnetima, ~3mm, inače će se gubiti na većim brzinama.
  17. Alpinestars kožna jakna, model Kanan, kao nova, par puta nošena, kupljena prošle godine, veličina 60, za 190cm+ 100kg+, zimski uložak 220€ 0641254846
  18. Ovo je za srbovanje.net
  19. One size fits all?
  20. Drugar i ja radimo pravimo neki cafe pa tražimo rezervoar. Jel ima neko neki kao sa slike?
  21. abarth

    Dizne

    Burgija...
  22. abarth

    Dizne

    Glavna dizna je M6 , a ler M5. Probaj u motobike.rs, ja sam kupio set od 100-130 za ~1500din original dellorto. Imaš i motobox-u dizne stage6 na komad samo mislim da nemaju tako velike.
  23. Stari i novi Caponord nemaju ništa isto osim imena... Skroz novi motor, nije to bmw da sve bude isto 20god.
  24. sekta
  25. abarth

    Aprilia Caffe

    Agip je preporučen, a usput je još jeftiniji on Silkonena i izvikanog Motula.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja