Jump to content

Moto Zajednica

Sveta 5.

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1063
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sveta 5.

  1. Nemam pojma takav sam odgovor dobio
  2. Evo nesto konkretnije.Kao sto sam napomenuo za dobijanje vize potreban je taj LOI .On se obezbedjuje po ceni od 30-40$ ili evra preko Iranskih turistickih agencija.Sa njim se zatim aplicira za vizu u Iranskoj ambasadi.Izabrao sam Caravanistan,com agenciju popunio pristupni zahtev i dobio odgovor da ukoliko se putuje motociklom mora da se prilozi kompletan plan rute i da takav nacin putovanja podrazumeva i obaveznu pratnju tako da ja verovatno odustajem od Persije Захра Весал 07:44 (пре 37 минута) коме ја Драги Светозар , Према правилу МФА, треба да имате водича и дефинитиван план за све током Вашег путовања у Иран ако желите да уђете у Иран са својим мотоциклом . Позивно писмо које примењујемо важи само за улазак у Иран јавним превозом, тако да вам нажалост не можемо помоћи. Get Iran visa authorisation code online | Caravanistan CARAVANISTAN.COM Get the authorisation code for your Iranian visa. Discount if you buy online, reliable operator.
  3. Evo nesto o kubikazama i USA motorima za Iran.Viza je ponovo uvedena prosle godine i za dobijanje je potreban "Authorisatian code" LOI (letter of invitation) No bikes >250ccm / american brands allowed to enter Iran? - Caravanistan CARAVANISTAN.COM Hi there, we are traveling with two motorbikes Suzuki DR650 amp; DR350 and planned to be in Iran for 3 months. We heard that since this August motorbikes bigger than 250ccm and...
  4. Sveta 5.

    Kupujem Biciklu

    Ovo je resenje "Selle SMP" ili skuplja varijanta Brooks
  5. Uz ovako lepe motore u pratnji ide i marsalski cin
  6. Provericu da li treperi i kod mene
  7. Ako zalutas u Bor slucajno javi se
  8. Iz Zajecara moj ti je predlog Kladovo pa dunavskom magistralom Donji Milanovac pa na dalje propustices ako ne usvojis jedan od najlepsih puteva na celoj toj tvojoj turneji a to je put od Kladova do D.Milanovca ispod legendarne Miroc planine i kroz "Kazan" gde je Dunav najuzi
  9. Svi ga cekamo
  10. Zlatno krilo kako je...
  11. Jel to negde u upustvu pise tako Dragane
  12. Kod mene Dragane nista ne treperi ,kako bese, kad upalim motor mislim da svetle i dalje i tek kad krenem ugase se obe i ne znam dali onda radi i ABS i to drugo
  13. Kako bese,neko je pisao oni dugmici za ABAS iTSC sta se snjima radi
  14. Jel toliko kosta ili se toliko deponuje da bi se po povratku vratile pare
  15. Za Iran je ponovo uvedena viza pre nekoliko meseci mi njima pa onda i oni nama, navodno smo morali da uvedemo na insistiranje EU zbog azilanata (citaj Amerike) Inace TIR karnet je obavezan i vadi se ..Mikulinac napisao.Gruzija, ne trebaju ni vize ni karnet.Obavezan enduro motor, to ako hoces da se krljas po vukojebinama ali razmisli treba na motoru i da se vratis.Moj je rezon na dalekim turama vozi se ziherica.E sad svako ima svoje zahteve ideje i zelje za dozivljajima.Kubikaza,na primer po meni najcudniji "Mongol reli" vozi se od npr,Londona do Ulan Batora Mongolija motorima ne preko 125 ccm neretko idu i skuteri destinacija preko 10000milja.Prosle godine isli su momci iz Svilajnca po tom delu sveta, jedan je koliko pamtim bio sa sportskim motorom.Postoji njihov putopis na BJB tako da limitirajuci faktor nije cime nego ko.Meni se taj Iran vec nekoliko godina mota po glavi ali uvek se nesto ispreci.
  16. Kako uspes da vozis brzo i gledas prirodu?
  17. Transalpina bez Transfargarasana je kao da prekines rucak posle predjela i supe
  18. Jel si bio na "Onaj drugi" mislim na Transfargarasan
  19. Malo je kasno za to
  20. Lep snimak,Corto
  21. Po tim kolotrazima se svaki motor baca i Afrika koju sam vozio i sada Pan Evropa koju vozim.Kako si zakljucio da su ti opruge slabe pa si dodavao neke.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja