Jump to content

Moto Zajednica

Satelis

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9817
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Satelis

  1. Cekaj malo, hoces da das nesto gde nema ulaganja da bi uzeo nesto gde ima ulaganja, menjas novije za starije, menjas manju km predjenu za vecu.....ima li logike
  2. Nisam siguran, msm da TEP 2010 kosta oko 800e dok TEP 2005 nesto manje. Fizicki su isti ali ne rade isto na svim modelima nove generacije, kao sto je recimo Metropolis 400. Takodje, ako mislis raditi kako treba, pored dijagnostike, moras biti povezan za njihovim serverom radi UP-Date uredjaja, sto i te kako znaci. upload gif
  3. Ukusi su razliciti no to nije ni bitno, bitno je da se sezona polako priblizava pa treba 4-tockasima upasti u oko.....ko nije bio macnut uz reci "izvini nisam te video, otkud se stvori" ne zna, sta je predustroznost, nikad ne bi svetleo kao jelka da to nisam doziveo. Mogu reci, da i te kako ima efekta, pratim face u saobracaju.....mnogi ne vide motor, al vide da nesto svetli, bljesti, priblizava se i tad se trznu, tad dodje iz D u G da ide 2-tockas, sto i jeste cilj.
  4. Sreckov Malaguta, dobi nove, lepse i bolje dnevno svetlo + jos 2 dodatna mini projektorcica elasticno, savitljivo do nekih granica....svetli babaroga jako upload images free krajnji rezultat how to use print screen Oboreno svetlo, palice se po potrebi tj stedeti xenone kao i potrosnju struje tj punjenje/regler jer se odlicno vidi preko dana
  5. Lepo skockano kolega gde si isao, na koliko dana i tako to?
  6. Ma nije to do tebe, ko god je seo na Beva malo je poludea s'mozak a tek ovi Atlanticari nemas normalnoga medj'njima
  7. Saucesce kolega!
  8. Motor ko motor.....nema greske, malo glup sistem resetovanja serv. intervala ali to na stranu, dobar maxi. Jedino me buni godiste sa predjenom km nerealno malo.
  9. Kao sto ti Dado napisa ili kreni tvojom metodom, pa ces se usrati od posla Tu kutijicu elektronikicu nema X9
  10. Ma jok kolega, pošalji ti njima sajlu i patrljak koji je ostao od iste. Za bužir, napravi se lud, da ne rasturaš bezveze motor kad nema potrebe.
  11. To ti mislis sinak xixixi....valjda će biti lepo vreme za vikend pa da se điramo po čaršiji raznoj.
  12. Dobro dosao kolega ;-)
  13. Nemaš namikirani nokti, kad to imaš....sve će da stane
  14. Odnesi il posalji Boban sajle i resen problem, napravice ti drugu, montage i gotova priča. Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  15. Nema vise izgovora...makina je u fullluuuululuuu Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  16. Koliko vidim ,sutra vreme nece biti kako treba..... 3-9C, oblacno s mogucom kisom
  17. Uuuu sunce ti poljubim....
  18. Sta je pisac hteo reci....nemere se videti, losa rezolucija? Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  19. Satelis

    Xenon

    Nemam, Miloš je kupio od nekog lika, kinezi su u pitanju i ne bi nikom preporucio Led sujalice u ob. svetlo.
  20. Sta reci....sem uuuffffff Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  21. Satelis

    Xenon

    Nekad su bile obicne sijalice, zatim su stavljeni xenoni, ubrzo se preslo na LED (dosta dosta lose svetli u odnosu na xenon) i na kraju su legli Morimoto projektori ( originalni )........ nesto vise o tome, moze se videti u ovoj TEMI, pocevsi od 2067 posta.
  22. Odlično rešen problem.
  23. Helooooo kolega
  24. Iiiiijjjaooooo.......nije hteo https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=790156387672285&id=219421864745743
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja