Za moj neki ukus, prva slika tj kockasti kofer(i) msm da mu ne stoje. Da nemam kofere, birao bi kao sto rece @sargeras.
Posto su me neki pitali sta se desava sa potrosnjom, da li se pali lampica EFI, kako se ponasa nakon prepravke izduvnog sistema i td, mogu reci sledece......od prepravke presao sam nesto preko 1.000km (na satu broji sitno preko 13K), normalno pali, radi i ide, lampica EFI se ukljucuje pri davanju kontakta i gasi kad se startuje motor i sto je najbitnije ne pali se u voznji sve Ok, prosecnu potrosnju sa 3.7L/100km spustio je na 3.6L/100km i trebalo bi jos pasti ali to mi i nije bitno, bitno je da nije povecana potrosnja....... sve u svemu, ispalo je
Na 12K fabrika kaze da se zameni f. vazduha, necu ga jos menjati i ako sam prebacio km tj cekam 15K jer nije to bas toliko zaprljano pa da mora zamena ali zato kad dodje red za to, narucujem K&N ili BMC + mali servis da se odradi (taman za TA da bidne spremna).