Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. A crna mamba dobila nove gume
  2. bokilic

    TDM Srbija

    I akrap mi je visak,stavlwjam auspluhe u originalu sa malim izmenama ☺ moze i neka zamena za originalni,posto su ove grane drugačije malo ,pa da ide sve u kompletu,od početka do kraja
  3. bokilic

    TDM Srbija

    I akrap mi je visak,stavlwjam auspluhe u originalu sa malim izmenama ☺ moze i neka zamena za originalni,posto su ove grane drugačije malo ,pa da ide sve u kompletu,od početka do kraja
  4. bokilic

    TDM Srbija

    Pa,neznam dal je super ali za forumaše ide dole.
  5. bokilic

    TDM Srbija

    https://www.kupujemprodajem.com/givi-vingrack-i-3kofera-26632635-oglas.htm?filter_id=#photoBig i koferi i akrapovic su mi visak...stavljam nesto sasvim drugo na motor pa kome treba..
  6. bokilic

    TDM Srbija

    https://www.kupujemprodajem.com/givi-vingrack-i-3kofera-26632635-oglas.htm?filter_id= eto ako nekom treba,cena za forumaše je niža,mogu i da usrafim kome znači na licu mesta
  7. Zovi duleta bajkoma..cene bas pristupačne,
  8. Ljudi svašta nešto nadju na internetu..a neznaju dali je to pravilno ili ne
  9. imam ja,94to,odličan.al 1500e.bez mana,
  10. Sad pazaris onu mašinu iz mog komsíluka i miran si narednih 15god..
  11. bokilic

    TDM Srbija

    Tako je i kod mene za sad,nisam bio siguran dali je to tačno,mada planiram da pozadi stavim lančanik za zub manje,
  12. bokilic

    TDM Srbija

    p.s. koliko 3vd treba 5tom na recimo 5000 rpm da ide na sat...po vasim kilometrazama..ili na 4000rpm... nesto me zanima jer cu produziti prenos..no nebitno..samo to zanima...
  13. bokilic

    TDM Srbija

    Ja sam hromirao to jest niklovao gomilo srafova na móm tdm.u,polirao zadnje nogostupe,sad nosim i auspluh grane na niklovanje,lezaj volana da izmenjam,uh sitnica kolko voliš,
  14. bokilic

    zx12r

    Ksenoni bez dioda ili bez releja zbune struju cdi.a pa ti se motor ugasi,desava se,izbaci los ksenon,ugradi dobar,i povezi pravilno.
  15. Meni ovo liči na prepirku sta je starije,kokoška ili jaje
  16. Jel ima neko zipo na plin..bas bi mi trebo jedan.....moze i na poklon
  17. imam..da preturim po kutijama
  18. bokilic

    100 oktana

    Gledao,upravo tako, Moj komšija u pazovi se loži na te uštedjivače goriva,na sve te kao cake ono ovo,al omega i dalje purnja crno pozadi...
  19. bokilic

    TDM 850

    http://www.polovniautomobili.com/motori/7138924/yamaha-tdm-850 sve sto treba da se uradi je da se pogledaju oglasi.. da se kolega postavljač oglasa ne naljuti ali sve oglase bez potpunih podataka bi ja briso..verujem da je kolega nenamerno zaboravio taj detalj,nije opasno
  20. bokilic

    TDM Srbija

    i akrapovic i komplet nosaci..koferi,, , postoji mogucnost i ugradnje...
  21. bokilic

    TDM Srbija

    Nofango 840,a centralni givi maxia, nosači givi wing rack 1
  22. bokilic

    TDM Srbija

    Ako nekom treba akrapovič 2u1za tdm.a i kompletan givi ving rack sa 3 kofera imam,za sad sve namontirano na moj tdm. p.s.zaboravih da javim da sam od sad pa do daljnjeg u tdm sekti
  23. Imam ja hyo songa 250.comet,ako te zanima,a bas lepo motorče 2003će god ,1200e
  24. Imam verovatno.nazovi ujutqo 063697094
  25. Presa,☺
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja