Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. ja menjo skoro nekom tu iz pazove,nista opasno
  2. pa da ,putuje se daleko,na prikolici. .tipicno za afriku
  3. odusak karba je providno zuto crevo koje sad nevidim na slici, to pustis negde dole da ide,nikako da bude vrhtna gore jer kad peres motor il pada kisa udje voda unutra
  4. desno ti je dobro povezano,levo zacepi,a ono srednje stavis tamo gde ti je sad levo
  5. creva su ti pogresno povezana. .
  6. skuplji od afrike
  7. zeleni karton i nemozes da dobijes ako je vozilo neregistrovano,i ako je na prikolici nema potrebe za njim jer nije direktan ucesnik u saobracaju vec tovar. .
  8. pa ,to sto je radjena vakumetrija nema veze sa tim kvarom,operes karbove i krenes redom u kontrolu par stvari
  9. Darko . . druze moj, , , neznam . .nemam komentar. .
  10. nadam se da nije. .uh. . zuta honda vtr1000. .
  11. pa skoro pa iste. .bregaste su na pr drugacije,nesto manji ventili/3desete po pecurkama manji,blokovi se razlikuju zbog kardana,itd,ja znam za 7 ili 8 kom kod nas,
  12. sad sam jednom radio generalnu,a imam i jednog trenutno na zameni semeringa p.vile i servis. .
  13. juce pricam sa drugarom kome je sin od skora na motoru,pa i on kako kaze ukrade po neki krug,nikad ranije nije vozio motor,kaze od kad je vozio par puta motor poceo je da pazi na motoriste,a ranije ih nije primecivao u saobracaju eto lepo ja kazem,svakom po motor pa da vidis kako ce da paze na bajkere
  14. p.s. posle 4 god mirovanja . . nije ni cudo sto nece da upali tako lako
  15. napuni malo goriva u cilindre pa probaj,sa levog karba tanko crevo ide u slavinu na tanji ispust slavine,to jest u vakumski deo,to je tam gde je ono kockasto
  16. to nema veze sa 200ml ulja,i 0,5l da si mu dolio nema nikakve veze. .a o hidro spaneru. . nebi dalje. .
  17. pa nemam,al to malo gita za na nokat bilo koji farbar moze tu na licu mesta da ti gitne i poSle malo spreja i eto,'a mozes i neku nalepnicu da zaleis
  18. jel ima plocu
  19. ili da zagitujes i ofarbas,ili da zavaris i ispoliRAs pa opet ofarbas,ili da zalepis nalepnicu
  20. ako ti odgovara u ponedeljak da ti javimza cenu
  21. ako je zanima honda foresajt 250cm,98god,registrovana,nove gume sad stavljene,servisirana,700e. .i to dobra dobra. .
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja