Apropo te kiše,jesam ranije kretao u vožnju,pa se vraćao,znam da ću opet 3 dana provesti oko njega,a ne mogu...E onda sam kupio perač,operem,ne diram jedan dan,malo posle fizike i hemije i ekstra.I dosta sam gubio vremena na čišćenje,pranje lanca,sad ga nema,mada kad vidiš učinak ,kao nov,@ebeš leđa.
Ljubomoran sam na one koji mogu da ga ture u sobu ili barem u verandu,terasu zatvorenu...ih to je pos'o,pa ga pickaš.I meni je na toplom u podrumčetu,džabe je kad tu nema šta nema...eto ideje da preberem to,onda ću imati mesta.
PS prešao oko 5-6000,od toga 2500 more i Rumunija...slabo...ne vredi kad ti samo vikend slobodan,ranije sam radio po smenama,dva prva,dva druga,dva treća,dva slobodna...Dve treće prespavaš,kao da si slobodan.