Nadasve zanimljiva situacija ali uprkos tome bilo great.
Bejah zadnji put na Goliji sa @QmBGD, kad beše, pre 2 god. valjda. Došli smo sa druge strane, od Raške, put dobar, a vratili se preko Ivanjice. I tada beše makadam, mislio da su ga uradili ali očito jok. Nebitno, žao mi odustajanja na par km., ja bi ga odgurao mamicu mu jareću, šteta ne videti vrh i kako agregat drugačije radi na tom vazduhu, samo "klizi" bukvalno. Govorim o ne-karburaciji.
Sve u svemu hvala na druženju!
PS komentarišem sa @Žaksi, Bandža mu nova, dosta crnih delova, kako ga isteraš napolje prašina se vidi. Ovaj Džies se i ne poznaje kad je prljav, felne sive, stopile se sa prašinicom, što ju je više, one lepše. D'idem da ga pernem, zaslužio je, stičem poverenje polako, dva puta samo upalio trouglić žut, za senzor pritisaka u gumama. Posle pauze ugasi, a jednom kad se popeh na trotoar u Ivanjici, valjda onaj tresak o ivičnjak, ugasi lampu. Haha, znači da ponesem čekičić mali u koferčetu i udri...Al' bi gledali...