-
Broj tema i poruka
489 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: AndjeoPakla
-
Je l su ovi prorezi, žljebovi (ili šta su već) na asfaltu u samoj krivini namerno napravljeni da bi povećali grip gde je najpotrebniji?
-
Probar kod bravara koji prave kapije, ograde, gelendere... Evo kako je kod mene urađeno, u mom slučaju je lim debljine 3mm koji je čvršči od aluminijuma, gornja strana je dvostruko savijena, donja i bočne samo jednom.
- 4 odgovora
-
- aluminijum
- obrada
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
@BokyBoy hvala Boki na savetu, mogao bih da probam naredni put.. mada treba uzeti u obzir da je moj CBR model star skoro tri decenije konsultovao sam se davno sa jednim poznavaocem tematike i sećam se da mi je rekao kako ta esterska ulja leže mašinama kao moja. Nisam neki zahtevni korisnik, vozim manje-više normalno, a mašina radi kao sat i služi odlično tako da nisam imao volje da eksperimentišem i menjam ono što funkcioniše.
-
Ja koristim već desetak godina Motul 5100, zadovoljan sam i nemam nikakvih problema pa nisam hteo ni da eksperimentišem i probavam ostalo. Kupovao sam u početku kod nas ili u MASS-u ili u prodavnicama koje su njihovi partneri, a onda sam počeo da naručujem preko drugara u Austriji. Razlog je bio da proverim ima li neke razlike a i cena takođe (tamo je cena bila ne više od 35e, a kod nas znamo koliko je). Nisam uspeo da uočim nikakve razlike u vožnji, potrošnji, boji, mirisu ulja (baš lepo i "kvalitetno" miriše). Doduše ne prolazim velike kilometraže, do 4-5000 km godišnje i jedna zamena godišnje. Čak sam i kanticu upoređivao i svaki detalj je bio identičan.
-
Dobrodošao, lepa mašina!
-
Da li prednja i zadnja guma moraju biti istog tipa/proizvođača?
AndjeoPakla je odgovorio članu Jovan Ristic u Generalno
Evo ti materijala za tekst -
Dimitrijo sine Mitre, dobrodošao
-
Došao je dan da i ja predstavim svoj motorin
AndjeoPakla je odgovorio članu marcos u Predstavljanje Članova
Ja uživao u priči, i obradovao se kao da sam lično u glavnoj ulozi nek je sretnje, puno lepih kilometara! -
Bas sam takav narucio danas pre podne za jednog prijatelja.. steta, mimoisli smo se za malo Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
-
Dobrodošao Vlado, pozdrav iz Petrovca na Mlavi srećno sa kupovinom ljubimca i novim avanturama!
-
Cena goriva u 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.......
AndjeoPakla je odgovorio članu Ivanrsvb u Motoristi Na Drumu
Je l dozvoljavaju u Požarevcu da se sipa u automobil sa agrokarticom, ili moraš u kanister pa da pretočiš? -
Imam istu jaknu samo u drugim bojama, kupljena pre skoro 10 godina u Louis-u na akciji za neke baš sitne novce (15-20e). Nije imala protektore pa sam dodao, ima džepove na laktovima i ramenima. Koristim je na kraćim relacijama kad je vruće, i dan danas izgleda kao nova iako je većim delo bela. Odlična jakna.
-
Kontaktirao sam kolegu Dragana sa namerom pronalaženja i kupovine auta u inostranstvu, ranijih kontakta nismo imali. Čovek mi je lepo i precizno objasnio dosta stvari, dao mi je dosta korisnih informacija o traženom automobilu, izboru motora, eventualnim boljkama, ponudio da kupi auto koji mu ja (tj. moj drug) nađemo ili da on nađe auto. Ispričasmo se drugarski dobrih pola sata, ako ne i ceo sat, i to onako kao da smo dugogodišnji ortaci. Posle par dana mi se javlja da je našao zanimljiv auto i šalje mi dosta slika, servisnu istoriju, opis, naravno bez nametanja ili nekakve obaveze. U međuvremenu je drugar odlučio da kupi auto koji je pronašao u Srbiji i koji je ispunio očekivanja, istog dana kad je stilga njegova ponuda je i obavljena kupovina. Samo sam hteo da podelim moje skromno iskustvo sa prodavcem i da mi je donekle žao što nismo ostvarili konkretnu kupoprodajnu saradnju.
-
Dobrodošao! Crno-žute Honde su najlepši motori
-
Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.
AndjeoPakla je odgovorio članu Kum_Mixer u Moto Skupovi
-
https://www.kupujemprodajem.com/motocikli-oprema-i-delovi/plastike-i-oklopi/honda-cbr-600f4i-oklopi/oglas/69623360 https://www.kupujemprodajem.com/motocikli-oprema-i-delovi/plastike-i-oklopi/honda-cbr600-f2-f3-plastike-i-oklopi/oglas/134068632
-
Imam dva MXS 5.0, jedan ima 10+ godina, drugi 6-7. Koriste se svakodnevno za motore, automobile, traktore i gde god zatreba. Malo je reći da sam prezadovoljan. Kupio sam ih preko drugara koji mi je doneo iz Austrije, jednom sa Amazona a jednom valjda iz Louisa, cena su bile rekao bih 70e, dok su kod nas tad bili oko 100e. Za kopije nisam čuo, ali čim uzmeš pakovanje i kreneš da otvaraš lako ćeš biti siguran da je original, čak je i to na visokom nivou. Ja sam uz oba dobio ove kabliće za kačenje direktno na kleme, odlična stvar. Sproveo sam utičnicu u gepek u repu motora, samo podignem poklopac i uštekam džek kad punim. Za ovaj noviji sam kupio i zaštitni gumeni bumber koji ga odlično čuva od grebanja i eventualnih udaraca.
-
Prelep motor!! Inače su mi F4i i 954 jedne on najlepših Hondi. Budi oprezna sa novim gumama, po nekim pričama treba nekih 200-300 kilometara da se one "razrade" i počnu da drže i rade punim kapacitetom. Neki kažu da je to glupost, ja znam neke koji su omazali asfalt odmah po izlasku od vulkanizera i testiranju. Svakako oprez nije da odmet, naročito što je i asfalt još uvek hladan. Puno lepih kilometara
-
Ja sam zainteresovan, samo proveri ako može da li je otključan, treba mi za MTS mrežu
-
Komad moto opreme koji vožnju čini lakšom - tank torbe
AndjeoPakla je odgovorio članu Jovan Ristic u Prtljag
Ja sam moto ranac transformisao u tank torbu. Ušio sam na leđnu stranu par magneta iz starih hard diskova (mali su i tanki a izuzetno jake snage), a na kaiševe sam nakačio čičak trake tako da se samo prilepe za ranac da ne šetaju. Onaj kaiš sa kopčom na klik je odlično legao oko nosača vizira, kao dodatno osiguranje mada i bez toga magneti drže odlično. Tako da je sad u stvari 2u1, samo kliknem na kopču, odlepim ga, i koristim ga kao običan ranac preko ramena. Odlična stvar svakako bez koje ne bih mogao, naročito što na R motoru gotovo i da nema nikakvog prtljažnika. -
Dobrodošao, pozdrav iz komšijskog Petrovca
-
Salomon Speedcross 5 GTX, kupljene pre dva meseca. Baš baš dobre
-
Ja sam iz Petrovca, znam za tog lika, on samo iz Švajcarske dovozi (što naravno ne znači da su automobili NOVI NOVI NOVI i da treba da budu 50% skuplji). Moj drugar prodaje passata B6 karavana, 2005. benzin 4x4, ispao mu neplanirano neki drugi auto povoljno pa se ovaj već neko vreme vozi povremeno, valjda hoće da uzme nešto manje za suprugu. Jednog ledenog jutra pre posla svratim nešto do njega i on mi kaže slikaj i postavi oglas, reko daj operi ga malo i sredi, kaže jes pa da bude ulickan ko oni sa placa Tako da ne izgleda baš primamljivo na slikama, ako ima interesovanja tu sam da pomognem. Evo oglasa Volkswagen Passat B6 2.0b WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Volkswagen Passat B6 2.0b, 2005. godište, Karavan, Benzin 1984 cm3, vozilo prešlo 228943 km, Petrovac Na Mlavi. Putnička vozila - Polovni Automobili
