Jump to content

Moto Zajednica

AndjeoPakla

Članovi
  • Broj tema i poruka

    489
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: AndjeoPakla

  1. Ok, vizuelno i pod ruku deluju kao i hiflo, man, champion... Koristio sam uljne sa kucistem za motor, samo one uloske za auto, za vazduh, kabinu... Nisam nasao nikakve mane Sent from my Pixel 8a using Tapatalk
  2. Kad je bal nek je Mannol [emoji41][emoji869] Prosli put sma u CBR-a sipao 7832 15w-50, sve super, prezadovoljan. Ovaj put sam uzeo 7814 10w-50. Za auto sam takodje prezadovoljan, sad sam uzeo za jos neka vozila. Sent from my Pixel 8a using Tapatalk
  3. Ljudi, sve je ok što pišete samo ste skroz omašili temu (Vožnja za Nedeljice). Kolko znam ima već tema o Novom Pazaru, ili otvorite novu ako je zgodnije. Uzdravlje
  4. @Гоша hvala za montažu, odlično odrađen posao!
  5. Da podelim i ovde snimak, kačio sam već u nekoj drugoj temi pošto nije bilo adekvatne. Ulazak kolone, lokacija Jugoslovensko dramsko pozorište
  6. Pozdrav i dobrodošao na forum dobre vožnje, druženja, pumpanja i dinstanja
  7. Podrška studentima u pešačenju. (p.s. ja sam Goblin)
  8. Jednom me saobraćajac zaustavio u nekoj selendri i počeo da me dribla zbog ovog, morao sam da mu objašnjavam da su to tako Japanci projektovali
  9. Helloo Peter, welcome to our forum
  10. 15. ZA 15 -- STRATEGIJSKI PLAN Drugar mi prosledio malopre, nisam video ranije i ne znam kada je su tačno studenti objavili dokument, svakako sadrži dosta korisnih informacija za subotu. I još jednom, naglasak je na MIRNOM protestu, ne nasedanju na provokacije, NIKAKVO ulaženje u skupštinu, nikakav Dan-D i slično. Ovo je samo još jedan stepenik ka sledećem koraku. Sve što treba je da ih sledimo, podržimo, pomognemo. 15. za 15 - strategijski plan.pdf - Google Drive DRIVE.GOOGLE.COM
  11. Zdravo Bane, dobrodošao na forum i da što pre nadoknadiš propušteno gradivo
  12. Pošto je BMW ekipa u pitanju, onda "willkommen" na forum
  13. ima i ona, CBR - crče brate regler
  14. @Blaza Druže Blažo, pridružujem se i ja čestitkama, da te lepo služi i da uživaš u novim avanturama! Pratio sam sa iščekivanjem iz dana u dan temu sve do petka oko podne i posle nisam ulazio na forum. Sad uđem i vidim da se ispisalo nekoliko strana, očekujem nove zaplete kao u maloj nevesti, kad ono stativa - prvi nepročitan post "kupljen motor" i par stranica čestitanja Mogu da kažem da me je baš obradovao izbor, jer uopšte me ne privlače novotarije u kineskom ruhu. Japanac starije škole i proverenog kvaliteta, 4 cilindra, pa još i plusić što je Honda (praštajte, subjektivan sam ) - pun pogodak!
  15. Pozdrav kolega, dobrodošao na forum, i hvala i što si podelio priču. Znam kako je kad se čeka i ostvari dugo sanjani san, mnogo lep osećaj. Uživaj u vožnjama sada a sa sinom lagano usmeravanje i edukacija tokom odrastanja, to je jedina ispravna stvar. A što se tiče motora, ta Yamaha R6 je po meni baš baš prelep motor, kao i R1 iz tog perioda takođe. Koliko znam, malo ih bije glas zbog nešto slabijeg rama koji zna da napukne, pa eto čisto proveri i tu stavku. Pozz
  16. Ljudi, ulepšaste mi dan propisno
  17. Ja sam se kod cene i cenkanja uvek vodio sledećom logikom: cena je fiksna. Stavim brate cenu za koju sam spreman da prodam motor i ispod koje neću da je dam i ćao. Kao u prodavnici. Ako mi se svidiš mogu da spustim nešto simbolično, 50-100e čisto "radi malera" što se kaže i to je to. Ista stvar me nervira i kad kupujem nešto, npr. cena u oglasu je 5000e; da li da očekujem da je neko spreman da nakon cenjkanja i natezanja spusti za 1000 ili neće spustiti ništa, eventualno nešto sitno (kao što bih ja). Te fore sa pumpanjem cena i posle boksovanjem pa gde se nađemo su mi malo kokošarske i u rangu preprodavaca muljatora. Znam dobro šta prodajem i moje je koliko ću da cenim, ili prihvati ili traži dalje i ne troši ni svoju ni moju energiju.
  18. Ajd da podelim i ovde (tuđe) iskustvo, pošto sam srećnik koji ne koristi usluge MTS/Telekom/Supernove. Na konto ovih povećanih računa i tarifa, negde sam naleteo na temu na redditu. Takođe mi je pre par dana dobar drugar potvrdio isto ovo na svom primeru. Promenili mu paket sa "nešto S" u "nešto M", ubacili HBO i povećali brzinu na 400/400. Išao na šalter da se žali i oni ga iskulirali, onda zvao centralu i bio bezobrazan i vratili mu na staro, s tim da jaunarski račun ipak mora da plati kako je stigao. Kriminal.
  19. Tačno tako, to se rešava bukvalno jednim klikom osim ako nije neka priča sa dugovanjem/blokadom. Pre par meseci brat od ujaka imao saobraćajku, imao povrede i završio par dana u bolnici. Osiguranje nije imao jer ga je (sada već bivši) poslodavac nešto odjavljivao i muljao. Pozvao sam nadležnu filijalu (inače znam ljude, sarađujemo poslovno pošto radim u zdravstvu), samo su kliknuli i aktivirali mu osiguranje, istog trenutka je u sistemu bilo vidljivo. Opet, najbitnije je da se Bora oporavlja i da se vraća u kolosek, sve ostalo su sporedne stvari. I jako me je obradovalo što je akcija uspela i što smo još jednom pokazali da smo "ljudi", a to danas ipak nije mala stvar.
  20. Pogledaj ovo, možda ima nešto interesantno Bure, burad, burci akcija metalno bure, burici WWW.HALOOGLASI.COM Akcija Limena burad kapaciteta 200-220l kao nova, Ima nekoliko vrsta za svakojake namene. . . . Velika burad 200lit sa dva čepa, veliki 2`` i mali 3/4 Veli
  21. Jedan Vajfert i od mene. I od mene naklon što je pružio podršku studentima i istrajao celu noć. Bori želik brz oporavak i da se što pre vrati u normalan život, a sebi najiskrenije priželjkujem ovakvu energiju u njegovim godinama.
  22. Da li postoji mogućnost da se nailaženje kolone na studentske lokacije, pozdravljanje sa studentima, odavanje počasti u tišini (i slične radnje) snime nekim dronom? Ili bar sa neke uzvišene pozicije? Takvi kadrovi odaju mnogo jači utisak i realnije prikazuju sliku od snimanja "sa zemlje", nose mnogo više emocija. Uz lakši miks par takvih kadrova sigurno bi se dobio moćan spot koji bi mnogo jače odjeknuo, tj. preneo"pravu" sliku. Možda i da se najavi događaj relevantnim medijma da i oni proprate na svoj način. Ne zamerite, samo razmišljam na glas. A i zapravo priželjkujem što autentičniju projekciju dešavanja da lakše nadoknadim nemogućnost učestvovanja.
  23. Koliko mi je puno srce kad čitam teme poput ove, toliko mi je krivo što nisam u mogućnosti da vam se pridružim... Vozite, kačite slike i snimke, prenesite podršku i pozdrave studentima i od nas ostalih!
  24. Dobro došao, lepa motorizacija
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja