Jump to content

Moto Zajednica

AndjeoPakla

Članovi
  • Broj tema i poruka

    489
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: AndjeoPakla

  1. Meni je Goran iz Bora pravio tank pad i jos neke stikere (za most kormana, okvir oko satova, fuzastere, i jedan za deklu da sakrijem ogrebotinu ). Ima dosta vektora za razne stvari na motorima, modele, dezene, mada sam ja većinu stvari sam nacrtao i slao mu vektore da bude kako sam ja zamislio. Koga zanima neka pogleda šta ima na oglasima, mada može sve da se napravi. Kao sto kolega iznad rece, original je samo jedan, pa sta kome odgovara.
  2. Svaba kad nesto napravi to mora da bude svetski, pa cak i rat. Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
  3. A bre, ne skrecite temu, taman je lepo pocelo [emoji16][emoji1787] Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
  4. @Savan slazem se sa tobom, trebalo bi da bude tako po svakoj logici.. ali, kad su dileri iliti trgovci u pitanju uvek se nadje mesta za neko "ali".. sad sam pitao drugara, kaze je auto stigao u pogresnoj boji, i jos neka stavka nije odgovarala.. samo prenosim sto mi je covek rekao, ali ne vidim ni jedan razlog izmisljanja.. mada nije toliko bitno za ovu pricu, poenta je korektnost dilera. @X8 Vračar cena auta je bila oko 95-96 hiljada CHF (dosta opreme poruceno) Popust dobijen zbog "nepredvidjenih" okolnosti je iznosio 12 000 CHF. Inace bilo je ukupno tri kasnjenja po oko mesec dana Inace covek je imao i dobar popust jer firma u kojoj radi je kupila preko 100 vozila kod tog dilera, tako da je on kao zaposleni imao i na to povoljnosti, pa mu je na kraju taj auto izasao 60 i nesto hiljada.. znaci dobio je dobar popust i pored postojeceg obracunatog popusta Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
  5. Ja samo da se upišem, pošto pratim temu od početa a postaje sve zanimljivije Inače drugar mi je nedavno ispričao slično iskustvo njegovog poznanika, samo je u pitanju bila kupovina nove mečke (E klasa) u Švicarskoj. Isto je bio slučaj sa kašnjenjem isporuke i probijanja dogovorenog roka, a zatim kad je automobil stigao bilo je opet nekih neslaganja jer nije odgovaralo poručenoj specifikaciji tako se rok isporuke dodatno prolongirao. Sve je to rezultiralo dooobrim popustima, koji su mu blagovremeno saopšteni kao kompenzacija za kršenje rokova. Čak je potajno priželjkivao i da se desi još nešto što bi pomerilo rok i donelo još neki popust Koleki Đoletu puno sreće u rešavanju situacije i da sve prođe sa što manje stresa.
  6. herzlich willkommen
  7. Ovo iz Amerike nema opcije slanja za Srbiju. Evo ti alternative iz Italije, 60e je cena, dostava 10e i to bi trebalo da su svi troškovi, a verovatno bi stiglo za par dana. Piše da je u dobrom stanju osim što ima tragova oksidiranja Kurbelgehäuse Wechselstromgenerator, Stator Kawasaki Ninja ZX12R 1999,06 WWW.EBAY.DE Finden Sie Top-Angebote für Kurbelgehäuse Wechselstromgenerator, Stator Kawasaki Ninja ZX12R 1999,06 bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!
  8. Slucajno uhvacena kometa, na desnoj strani slike. Xiaomi Mi 9T, sa Google kamerom u astrophotography modu Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
  9. Ajd i ja da napišem još jednom, mada sam spominjao već u nekoj temi, ne sećam se. Za područje austrije i nemačke, sajt Oponeo (oponeo.de i oponeo.at) Ogroman izbor guma za motocikle i automobile, takođe i felne u ponudi. Dobre cene i besplatna dostava za ta područja. Ja kupio letos metzeler sportec M3 zadnju za 80e, a drugar mi doneo iz Austrije. On takođe kupovao više puta auto gume i zadovoljan.
  10. Možda možeš da proširiš polje pretrage. Vrlo moguće da može i od npr Mondea ili nekog drugog modela, a nije isključeno ni od drugog proizvođača (misim da Francuzi koriste dosta raspon 5x108), samo da odgovara veličina točka. Takođe u tom slučaju obrati pažnju na prečnik centralne rupe.
  11. Google Pixel 3a, astrophotography mode, sinoć probao prvi put pošto je za divno čudo bilo vedro nebo.. iznenadilo me da što se na fotografiji vidi 5 puta više zvezda nego što mogu da ih vidim golim okom. Pošto za ovaj mod mora da bude telefon fiksiran na stativ koji nisam imao, improvizacija je bila sa selfi štapom uglavljenim u gajbu zaječarca Ova dole poslednja je sa šurakovog Pixela 4, isto od sinoć. Vidi se da ima poboljšanja. Kamere su skoro identične, tako da poenta u softveru. Inače kod njega okidanje fotografije u astro modu traje 4 minuta, dok je kod mene 1 minut
  12. Ne kupuj nikako bez probe, kaciga jednostavno mora da se proba. Raspitaj se mozda ima neko u tvojoj okolini takvu kacigu (imas temu o MT kacigama pa probaj i tamo) mada malo je teze da nabodes i taj model i tvoju velicinu. Ili kad ti ispadne prilika da prolaziš kroz Bg svrati do Yamaha barela (oni su ti u Sava centru, odmah uz auto put). Strpi se malo, imas jos vremena do pocetka prave vozne sezone
  13. Willkomen, i srećno sa novom mašinom. Diverzija je prelepa
  14. Nadam se da niko neće imati prilike da "testira" ovo i slična smeća. I te priče "samo po gradu, do prodavnice itd" su mnogo šuplje, ako se uzmu u obzir statistike o lokacijama saobraćajnijh nezgoda. Npr. MT full face kacige u Yamaha barelu mogu da se kupe već od 8500 dinara što je oko 70e, a sasvim su solidne kacige. Ko to ne može da priušti onda definitivno ovo nije hobi za njega. Kraj. Sad će ponovo biti komentara da svako ima pravo na svoj izbor. Kacigu ne nosimo zbog zakona i policije, nego zbog nas samih i nekog ko nas čeka kod kuće..
  15. I od mene jedna u Nigh Sight modu Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
  16. Legla ko pesnica na oko Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
  17. Uh al je lepa, u trenutku sam osetio neku toplinu kad sam je video
  18. Meni prethodni Exide AGM na motoru trajao 5-6 godina. U proleće 2018. uzeo isti takav i za sad je sve kako treba, videćemo ubuduće. Preko zime kad ne vozim stoji u garaži, a jednom mesečno ga priključim na CTEK punjač tokom cele godine.
  19. Svaka cast na gestu Sale! Srecno Badnje vece svima koji slave! Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
  20. Lekovi uspešno udomljeni tamo gde su bili potrebni, otišli su u NS koleginici @VeraT koja se doduše registrovala samo da bi ostvarila kontakt, ali to je najmanje bitno.
  21. Ja imam ovakvu.. jednom prilikom je neplanirano kupio u Louis-u, bila na sniženju 19e (išao sam do kase da proverim da li je to zaista cena ) Ubacio sam u nju sve protektore i koristim je za vozikanje po lokalu preko leta. Služi me odlično evo već 6-7, skoro da nema tragova korišćenja
  22. Kao što sam i pretspotavio, sediše je fake.. Još jedan dokaz da se kod nas ovlašćeni dileri služe svakojakim prljavim trikovima a sve sa ciljem da ošišaju maksimalno klijente. Sestra je kupila pre jedno godinu i po dana novi Hyundai, i doplatila nekih 700-800 evra za multimediju. Ubrzo se ispostavlja da je multimedija bagovita, spora, mikrofon očajnog kvaliteta tako da je handsfree neupotrebljiv. Na reklamacije su se naravno pravili ludi, dali su usmeni odgovor da je sve ispitano i sve je u opsegu propisanih vrednosti (koje naravno nisu znali da objasne i definišu). Takođe je identična multimedija locirana na AliExpress-u po ceni manjoj od 300e. Tako da otvoriti četvoro očiju prilikom kupovine bilo čega novog
  23. Ja mislio da je ova M oznaka isključivo za četvorotočkaše.. Inače me ovo podsetilo na logo sa Honda automobila koje je neko greškom stavio na moto sedište, tj. uradio vez. Ne bi me iznenadilo da ovo samo kod nas može da se vidi
  24. Ipak ne, svega 110KB dok je original oko 6MB. E da, postoji i opcija da se fotke snimaju u raw formatu, tako da je tu najmanji gubitak kvaliteta, i fotke su oko 15-20MB Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja