dvlns
Članovi-
Broj tema i poruka
6285 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: dvlns
-
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
dvlns je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Nisam ispratio taj deo pa reko da priupitam, Vozilo ima senzor za svetla koji zbog toga sto nema dnevna svetla gubi svaki smisao pa sam mislio da eventualno ugradim ovo. Ne smem da tvrdim ali mislim da meni na Skodi ne gasi dnevna led kada se upale oborena a fabricki je sve -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
dvlns je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
jedno pitanje za upucene, da li moze da prodje tehnicki pregled auto sa naknadno ugradjenim dnevnim led svetlima? ovako neka Automobili | Oprema : Dnevna svetla LED i LED COB tehnologije 01.01.2019 - ID 25789194 - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM U ponudi imamo veliki izbor dnevnih svetala. Od 300 rsd ... -
@Dzejev sin a sto ne pitas tata Dzeja ako on ne zna mozda Keba zna?
-
@Darko Floyd naravno to je finalni sud. Ja sad pokusavam u par dana da napravim 4-5 opcija i onda sa njom finalna odluka. Glupo je da je vodam po placevima dok ja ne utvrdim da je koliko toliko korektan auto. Vec sam pogledao 6-7 vozila i realno ni jedan nije u minimum zahtevanom stanju. Njoj se ne svidja grande punto, C3 Corsa, Polo i njih ne gledam. Naravno postoji i finansijski faktor kao i cinjenica da nam je to treci auto u kuci pa nisam bas spreman da guram 5-6-7 hiljada. Na zalost nesretnim slucajem je ostala bez kola koja je nasledila od zene a koja smo kupili nova 2007. Od cenovno prihvatljivih vozila njoj su ok ova tri iz naslova, C2, Yaris mk2 i Peugeot 207.
-
Panda Cross 4x4 meni bila prvi pik i mozda i uzmemo ko zna
-
@miljan_tracer secam se da si prodavao ako ne gresim VTR i bas takvi su mi zapali za oko. Ovo mi trenutno izgleda kao najjeftiniji solidan auto koji ima neki smek. Konkretno ovaj razmisljam da pogledam Citroen C2 1.4HDI VTR WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Citroen C2 1.4HDI VTR, 2006. godište, Hečbek, Dizel 1391 cm3...
-
Hvala zaista znaci mi ovo sto si pisao. Iskreno neki plan je da taj auto bude kod nas 3-4 godine i s obzirom na potrebe nece za svo to vreme preci vise od 20.000 km tako da je to razlika u potrosnji od oko 200 max 300 litara za 3-4 godine sto je smesno. Spreman sam da recimo ulozim set kvacila, akumulator i gume pored servisa i nadam se da nije prezahtevno da nadjem takav primerak. Voleo bih da ima digitalnu klimu, alu felne i 5 vrata ali nije uslov ako nadjem bolji bez svega toga
-
Hvala, prva dva otpadaju zbog relativno malo karoserijskih delova koje verujem da cemo trositi a grande punto bih ja uzeo ali ne svidja se cerki. Nije mi bas cilj da dam pare a ona nesrecna izborom. Ovo oko delova me najvise gura na 207 plus sto joj se i svidja a jos ako ima i kuku pa da tata vuce motor na stazu (ako ostane motor i ostane zelja za stazom).
-
Znam da ljudi izbegavaju 1.6hdi sa 109-110 ks zbog druge najstrasnije stvari na P koja moze da snadje Srbina (prva je promaja) ali kao ovaj sa 90ks sam cuo da je stara proverena raga mada nije da sam se nesto bas raspitivao
-
Izgleda korektno na slikama mada je nesto jaca cena s obzirom na paket opreme i celicne felne. Verovatno zbog TNG koji mi nije nesto preterano potreban. U svakom slucaju pogledaj samo mi se cini da leva strana volana ima tragove "mangupske" gradske voznje i da li je u prednjem levom cosku osteceno vozacko sediste. Jos jednom hvala za trud unapred
-
@ProMaster hvala za ove podatke. Kazi mi u slucaju dizela 1.4hdi ili 1.6hdi sa 90ks?
-
Hvala saljem ti broj tel
-
U sustini zanima me. Trazim da tako kazem auto u izvornom stanju a ne sa ulaganjem od 50 eur da mi neko prodaje m za bubrege. Meni je jasno da ne kupujem nov auto, jasno mi je i da ljudi trguju i realno pojma nemaju kakav je auto ono sto je obavezno je da je enterijer ocuvan bez toga ne kupujem jer nema nista gore nego kada ti se gadi da sednes u auto, eksterijer da bude solidan u smislu ogrebotine i sitne stvari mogu da progutam, sto se motora tice znam da nema grancije ali da makar ne dimi odmah i da je ok kvacilo za start. Auto ce prelaziti max 5-6000 km gorisnje.
-
@duledjo video sam i meni je ok ali se njoj ne svidja pojma nemam kako i zasto. @Milanezi hvala na pisanju, juce sam citao tvoju temu oko kupovine cisto daznas Yaris mk2 se i trazi e sad ponuda je malo tesna. Taman nadjem primerak da na slikama izgleda ok i skapiram da je presvlacio volan, menjao rucicu menjaca, menjao papucice... Iskreno prvo mi je bilo jako glupo da dajem 3500-4000 EUR za Yarisa starog 12-13 godina. Glupo mi je i sada ali nemam bas izbora. Jeftinija varijanta je C2 ali oni su samo trovratni i sa 4 sedista sto je ok. Izmedju je 207 koji je gabaritima veci od svih ovih. Iskreno oci su mi ispale od gledanja oglasa
-
Hvala na savetu. Ponuda je tako jadna da sirim potragu i na Yaris, i 207 i C2 ali i tu je mrka kapa
-
Ok ovako samo motor sa Hel crevima i lancanicima koje naravno necu skidati 3800 EUR. U te pare ne ulaze kociona pumpa i quickshifter kao ni oklopi i auspuh
-
Ne, to je otislo u Sloveniju da pokusaju da iskopiraju pa da se od 2020 vozi u MotoGP
-
Zato sto su teme poceli da otvaraju ljudi koji to ne treba da rade. U ovom podrofrumu se nekako znalo ko otvara teme i naravno da nikom nikada nije palo na pamet da je zakljuca jer eto on smatra da vise nista nije zanimljivo.
-
Krosplejn poslednji model bez traction control. Odlican motor i odlican primerak i fer cena za 2011 godiste
-
Munjo ti slobodno mozes u vozacku penziju. Uzmi lepo unior i da budes mehanicar u boksu bolje ti ide
-
Iskreno juce je malo falilo da kupim Wilbers zadnji za Suzuki a danas sam ipak prelomio da pokudam da prodam sve Razlog je sto mi trenutno treba lova za auto i drugi razlog sto mi trenutno izgleda da ce biti tesno da se ide u Madjarsku i na druge staze a nisam siguran koliko zelim da ostanem samo na Navaku. Po ulici se ne vozim i eto to me lomi
-
Trenutno sam u fazonu da se penzionisem mada ko zna kako ce u aprilu to izgledati Kuriozitet je da su danas oglasena i dva moja bivsa motora (lako ces skapirati koji su jer su najlepsi )
-
Kao sto naslov kaze prodajem GSXR 600 K6 t.j. 2006 godiste. Motor je registrovan do aprila 2019 na mom imenu. Kod mene je od avgusta 2018 i presao sam sa njim oko 150 km u saobracaju i oko 250 na Navaku. Na satu je nesto preko 23.000 km a koliko je zapravo nemam pojma ali je u odlicnom stanju. Diskovi su kao novi, ravni ne tresu, kada sam skidao plastike da bih prepakovao u race oklope video sam da nisu nigde varene, krpljene... Na motoru su nova Hel creva napred, nov lanac i novi lancanici sa skracenim prenosom -1 +2. Gume su d213 PRO iz avgusta 2018 ali su sa strane potrosene (pogotovo desna) sredina je kao nova. Najradije bih prodao full paket odnosno motor, race oklope pravljene u Sloveniji i tek ofarbane i na njih stavljen nov Puig double buble vizir, Accossato kocionu pumpu 19x20 stavljena nova, HM superlite quickshifter, Scorpion auspuh (slip on) jos ne montiran. Cena za ceo paket je 4500 EUR. Naravno uz ceo paket idu i fabricka kociona pumpa, fabricki prenos... Accossato 19 x 20 Radial Front Brake Master Cylinder Fixed Lever - UK Stock WWW.EBAY.CO.UK Click here to see description. | eBay! HM Quickshifter – Quickshifter Super Lite HMQUICKSHIFTER.COM
