Kako jaka fora sto neko iz Red Bull-a stoji i tera ih da se slikaju sa limenkom na Monster GP
Znam da se uvek slikaju ali se vidi da sad dobijaju instrukcije sa strane
Ovaj histerican smeh ce me proganjati nocima.
Realno bilo bi krljanja ali ovo je smesno. Ako se vec vozaju neka se voze napred nazad po mokrom delu sta vrte cele krugove koji moj
Ako neko i dalje misli da na gridu postoji neko ko ce pobediti Markeza voleo bih da cujem kako i ko
Skoro da sam zaboravio koliko olacnu facu i uplakan glas ima Zarko kad daje intervju