Jump to content

Moto Zajednica

dvlns

Članovi
  • Broj tema i poruka

    6289
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: dvlns

  1. Samo tako, jedino sam sebe da pobedi. Sam je rekao da je kad je stao skapirao da je bio prevelik rizik
  2. I fer izjava brke iz Australije, Mark je stepenicu iznad svih nas
  3. Ako neko i dalje misli da na gridu postoji neko ko ce pobediti Markeza voleo bih da cujem kako i ko Skoro da sam zaboravio koliko olacnu facu i uplakan glas ima Zarko kad daje intervju
  4. @rastkojokic sta ti imas protiv starijih ljudi a?
  5. A ko je najgori KTM
  6. Aha a kad sam ja najaviljvao vrtoglavi uspeh KTM-a smejao si mi se
  7. Ne verujem da smo te srece
  8. Najebali smo, Jelena je u Brnu
  9. Uccio samo da pisti brkove i isti Šojić
  10. Kako na osnovu cega pa covek je Tito
  11. Ne diraj mi Svabu istetovir'o sam propeler
  12. Ma nisu toliko losi bas, bili su drugi ipak
  13. @Jovan Ristic pusti zlobnike navikao sam da se borim sas njih Nego pravilo da u rookie klasi ukidamo dve klase treba sto pre usvojiti i obznaniti ne samo zbog mene mada je to prvi razlog U rookie 600 prvi challenge je bila jedna ekipa kada se @rastkojokic zajedno sa mnom i domogao titule a drugi challenge su bile dve ekipe i cik pogodi koji su bili cim mene nema u timu
  14. Ti si zapljunuo pola grida u svim klasama realno je da ces nesto nabosti
  15. Upravo sam saznao da se u Rookie ukida podela po zapremini jer je rookie svakako rookie i nema smisla deliti po kubikazi
  16. Kao svaki vlasniik BMW-a moram da ti kazem ne diraj mi motor
  17. @rastkojokic bio si u pobednickom timu dok si sa mnom vozio sada kako si poceo sa Srbom nesto ne vidim da pobedjujete Jos necete da me primite u tim tako da cu morati da napravim novi i da vas pobedim
  18. Dok ne promenim kacigu nema poziranja, ne uklapaju se boje sada i automaCki to nije to
  19. Nema vise toga od kako motor moze da ide otkriveno je da imam nedstatak muskih visuljaka
  20. dvlns

    Žitište

    Izuzetno je poucno i pre svega kulturno u temu koja je otvorena na zalost zbog necije pogibije ubaciti licne frustracije i razvlaciti temu do besvesti
  21. @Vaske4s osh kupish BMW?
  22. Ako ste bas toliko nestrpljivi ja mogu da vam ponudim moje stare slike da gledate
  23. Procitao
  24. Ma mi iz NS to znamo predsednik fk Vojvodina je imao zivopisan stil oblacenja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja