Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Meni je delovalo kao gorivo.
  2. Na zalost, ne postoji. Petak jutro je najkasniji trenutak kada moramo da donesemo odluku.
  3. Ja bio pre neki dan, na jedno brzinsko skijanje. Ali autom, pa se ne kvalifikuje za ovu temu
  4. Velika je verovatnoća lošeg vremena. Kiša će ili biti i na samom td ili do 8h ujutro. Neće biti direktnog Sunca da zagreje stazu. Smatramo da temperatura asfalta ispod 15C (a verujemo da neće biti iznad toga) nije bezbedna za vožnju motocikala na stazi. Zaista ne čekamo idealne uslove, ovo su prva dva otkazivanja posle pune tri sezone TD tokom kojih nije bio otkazan ni jedan termin. A bilo je i promenljivog vremena i magle i neizvesnosti. Kada čovek donosi odluke koje se odnose na druge, dugačije razmišlja nego kada donosi odluke samo za sebe. U tom smislu je odluka ovakva kakva je, a verujte da nam to donosi tonu problema.
  5. Potrudicemo se svim silama da obezbedimo vise termina. To zavisi od danasnjeg dogovora sa Navakom. Recimo, potrudicemo se da mozda obezbedimo neki poludnevni termin i pre 28.5. (ako bude bilo moguce). I mi kriziramo, veruj na reč! Ali, u nedelju jednostavno nije moglo da se vozi...
  6. Znalo se... tj suskalo se da nije povreda. Jbg...
  7. Da, pa jasno.. to je ocigledno, slazemo se tu 100%
  8. Problem je odrzavanje temp te mislen prednje. Doduse, taj problem bi najmanje trebala da ima Y.
  9. Kazu ovi stranjski analiticari da je vin prebrzo naleteo na one neravnine i u kombinaciji sa hladnjikavom prednjom... prosto nestalo prijanjanja. Ako je to tacno, njegova greska 100% Edit: sta je miselin na ovoj stazi najbolje se videlo po onom vetru na fp3. U gp kalvarija, a moto2 sa dunlop popravljaju vozaci vreme
  10. Imate spisak na trackday.rs. Tamo je azurno i moze da se vidi da li su mejlovi obradjeni (a mislim da jesu)
  11. Na sledecoj Rosi ima odlicne sanse... ali na duge staze nema sta da trazi ni ove sezone.
  12. Meni se cini da je kazna ocigledan kompromis. Morali su po pravilima da ga kazne (ostvario je prednost secenjem krivine), ali za situaciju nije kriv, niti je mogao nesto mnogo drugacije da uradi. Stoga minimalna kazna, kao kompromis.
  13. Pa do tad je vec zavrsio sve u vezi motora za danas
  14. Ekipa mu skinula naruceni film sa Torrenta za posle trke?
  15. Pri cemu deda sa tom pizzom nije nista lose mislio... na svom losem engl pokusao da kaze da je vin kao pecurke, jer tu pizzu najvise voli.
  16. Cestitam mojoj g-đi... pogodila svu trojicu
  17. Ma jok... citao forum, iznervirali ga:)
  18. Zarco ne respektuje bilo koga
  19. Tesko.
  20. Mislim da je ovo TA god za Lutija... videcemo u Evropi. U uslovima kada je ovaj mali uzeo tri neevropske trke, ne zaostaje mnogo.
  21. Maq, Vin, Ros
  22. Bogami... het trik za Mor. I bravo za Lutija... navijam o.g. za njega
  23. Nece da ulazu u sajt. Kazu prodavci: "pisite mejlove, mozda se gazda otvori"
  24. Haha... deda u izjavi posle q naivan ko francuska sobarica . Poceo je, poceo... Vinjales je odlicno to podneo. Za Baza sta reci... meni odavno jedan od favorita (cisto zbog visine). Moram da priznam da mi je jako drago i zbog Markeza, a narocito Lorenca. Za mrvicu manje, ipak, no za tech3!
  25. Treninzi danas od 16h. Idemo dalje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja