Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Info: Najava Trackday.rs Challenge 2018 danas (petak) od 8:50 na TV N1 (Novi dan) i na vestima Sport kluba. Još nešto više od 48h!
  2. Imaš jako puno sajtova sa vremenskom prognozom (hint: Subotište), ali hajde - predviđaju (za sada) sunčano, iako je ovo potpuno pogrešna tema za to pitanje.
  3. Sledeće prilika, sledeće godine
  4. Nije kasno. Upravo danas dobili smo i 15. tim. Ako ima zainteresovanih još, prilika postoji... To važi za Challenge (jutarnji TD je popunjen)
  5. Info: još uvek ima nekoliko mesta za prepodnevni td. A i mesta za timove u trci. Pa ko odluči u zadnji čas, prijava je otvorena
  6. Bili mi pre par nedelja, posle dosta vremena... Prilično loš utisak, čak pokušali da kradu na računu, bezveze...
  7. Nije to tako prosto... kažu da ima 3000 ljudi u organizaciji (honorarno). Za danas. Za sutra ti ljudi rade druge stvari u životu.
  8. Ajde, elaboriraj malo rešenje , daj možda neku fotku.
  9. Ubiše ih novinari.. to su pravi novinari!
  10. But and guz?
  11. Nego, da mi se dodela bodovi za kladionicu, sigurno bih sve pogodio, to je jasno...
  12. Mi džabe pozurismo kući iz šume... Tjah.
  13. Mislim da nema pojma. Ovo sam čitao pre neki dan: https://www.gpone.com/en/2018/08/16/sbk/melandri-my-future-i-dont-need-to-sell-myself-short.html
  14. Ja u Pulu, sticajem okolnosti, redovito dolazim vec par godina, lep grad, uglavnom fini ljudi, nije mi mrsko dakle... Al da budemo neuspešni možemo i u ns, jeftiniji smeštaj
  15. Drugarski molim admine da pojačano moderisu ovu temu. Bez toga, rasprava će izgubiti smisao, jer je tema već skoro ugusena. Može i tako, ali je bolje ovaj široki pristup. Treniranje strogoce na nebitnim mestima nije moderisanje foruma, ako negde ima potrebe za tim, usko držanje teme i brisanje svih ostalih postova, onda je to ovde. Nadam se da nadležni admin to ume da prepozna. Zaista nam je potrebna pomoć u tom smislu.
  16. Hajde, saznaj nam uslove atestiranja samogradnje u Holandiji. To bi bila konkretna pomoć... Da se ne raspline i ova tema.
  17. Pa ti onda vozi sa poderanim kombinezonom...
  18. E tada mene neće biti, ali držim fige...
  19. Dobro, može i Atina ova naša, mada mradomir nije iz ns, pa ti oćeš da budete bg umesto bg Radomire, tvoj je tempo, daj vreme i mesto... Kafa je moja, a ručak dovlin, em će bude domaćin, em se ovde falio da ima dobru platu, em osyalo para od (ne)registracije Ajde stvarno nešto konkretno da uradimo. Preterali su!
  20. Bravo obojici za konkretnu(!) angažovanost. Ja plaćam kafu i donosim, ako vredi čemu, i svoj uvid. Hajde da se vidimo sledeće nedelje u Beogradu, a bilo bi sjajno da i kolege sa tehničkih dođu. Znam da BG nije blizu, jedino što je na sredini... Ima načina da se stvar gura.
  21. Kada bude obrađeno, dobijaš potvrdu mejlom. Nema preko veze PS: ne se zabrinjavaš, to je sve ok...
  22. Upravo tako! U eri diskriminatorskog međuosovinskog rastojanja, Baz je heroj naše ugrožene, diskriminisane grupe!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja