-
Broj tema i poruka
9109 -
Pridružio se
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: severian
-
Zato što sam promašio temu.. tamo sam i hteo
-
Šuška se (šuška :)) da će EsP da menja Loris Baz!! Lepa vest, ajmo visoki!!
-
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Ne treba mile vijagra još... Sećaš se valjda da je moglo i bez vijagre nekad, sad ostao izgleda samo forum? I lajkovacka pruga renovirana, vreme je za fore iz novog veka -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Babe jedne, samo kukate... Da imam pristup gliseru, sad bih otišO na isti... -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Ima situacija kada moraš da budeš u loncu, da bi shvatio koliko je vruće... -
TD#8 i "Trackday.rs Challenge", 2. Septembar 2018.
severian je odgovorio članu severian u Vožnja Na Stazi
Stolice i hlad za gledaoce nisu obezbedjeni. Ovo je isto kao i za većinu trka (uključujući moto gp), kome treba stolica i hlad, dozvoljeno je da unese šta mu je potrebno. Wc za gledaoce verovatno i na žalost neće biti obezbeđen. Pristup gledaocima u padok neće biti dozvoljen (samim tim neće biti moguće proći u taj wc). -
TD#8 i "Trackday.rs Challenge", 2. Septembar 2018.
severian je odgovorio članu severian u Vožnja Na Stazi
Ne mora prijava, pošalji na mail info@trackday.rs . Nije kasno do 1.9. -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Nova runda izgleda... -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Nema šta, pro si, navikao na boks u 15 rundi, predamo se u 8-oj od iscrpljenosti Kad oladis, pročitaj onaj prvi post od gore opet, pa sam sebi reci da li je ton primeren.. Ili čak ukusan. Aj laku noć! -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
A koje su to moje pozicije na forumu, veće od tvojih? Sokole naš sveznajuci, a bez dlake na jeziku , kako voles sebe da dozivljavas. Nego, aj krua ti, objasni nam još jedan krug šta može kod abs... -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Ja svakako nisam, to je bar prosto, al bogu mi, nijesi ni ti. A voliš... -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Au mile, sa kakvog ti Olimpa moralnosti delis ovde lekcije, doduše kao i inače, mora da si bezgrešan... PS. Dovla, džabe se trudiš, zna mile bolje šta si ugradio, a i kakav si čovek... -
TD#8 i "Trackday.rs Challenge", 2. Septembar 2018.
severian je odgovorio članu severian u Vožnja Na Stazi
Imamo i prvi prijavljen tim u 600 rookie klasi. Ako ne dobiju koNJkurenciju, oni su već pobedili Ako, šta fali... -
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Važno je, dakle, da se znaju jasna pravila, što je i bio osnovni razlog uvođenja celog cirkusa! Mada, sada će MIla da nam objasni da smo u stvari besni i da bolje da se priviknemo, tako treba... -
Testirao je Valensiju.
-
Nova pravila prilikom vrsenja Tehnickih pregleda od 5.7.2018.
severian je odgovorio članu brdy u Motoristi Na Drumu
Bravo za Teksas! (bar po pitanju kaciga) Tema nam je odavno već postala ona rupa protivU cara Trajana, izvičemo se, pa je valjda lakše... al' od šuma korisne informacije teško dolaze do izražaja. -
TD#8 i "Trackday.rs Challenge", 2. Septembar 2018.
severian je odgovorio članu severian u Vožnja Na Stazi
Ulaz je slobodan. Od 10h je td, prepodne. Popodne je TD Challenge. Publika će, premijerno, biti smeštena na bedemu, sa koga je odličan pregled gotovo cele ili cele staze (zavisno od mesta). Detalji satnice na Trackday.rs . Lokacija: Subotište, blizu Pećinaca (prati table "Navak" od AP). Poz! -
Nismo otvarali posebnu temu upravo zato što Open days organizuje navak. Inače, na samom trackday.rs sajtu pišu konkretni datumi OD, u sekciji za prijave. Trudićemo se da od sledeće godine Open days budu organizovani kako treba, ili ćemo se potpuno povući iz njihove organizacije. Ovo sa pratiocima zaista nije bilo ok i ja se lično i u ime Trackday.rs izvinjavam svim učesnicima. Iako nismo mogli da utičemo na stvar, tj kako to Navak zamišlja i rešava kontrolu izlaska na stazu, osećamo odgovornost. Naravno, Track days ostaju u našoj organizaciji i tu principe rada nećemo menjati (uključujući slobodan pristup posetilaca). I na TD Challenge-u posetioci su dobrodošli i poželjni.
-
Javi se na pp @NeshaXX
-
Slušaj, ja se ne bih bunio, ali ipak nije realno.. Mada, možda i na SIlverstonu bude zanimljivo! Dukati tu opet ima komparativnu prednost
-
Angel Nieto team (bivši Aspar) napušta MotoGP i prelazi u Moto2, tako da će imati tim u Moto3 i Moto2. Ostavljaju potpuno mesto za novi SIC Petronas tim. Zato Jarvis daje izjave za Morbidelija i Kvartarara u Sic (nema drugih menadžera još). Dakle, potpuno čišćenje tima. Samo je SIC preuzeo poziciju. Ko zna možda će Jarvis da vodi satelitski tim kako je krenula sa izvinjenjima. http://www.motogp.com/en/news/2018/08/13/angel-nieto-team-new-moto2-challenge-for-2019/268625
-
Potpuno si u pravu.
-
Uvek je bolje! Uvek. Pogotovo u ovom podforumu.
-
Dupla glupost. Prvo ga prestrogo kaznili -1 poziciju, jer je proširio putanju po zelenom, a onda tolerisali što je kaznu platio tako što je čekao 2 kruga, u kojima je prestigao malog Markeza, pa mu ovaj vratio, bez realnog gubitka vremena za MArinija, umesto da je pustio BiB-a ispred, što bi ga koštalo, ako se dobro sećam, 0.8 sec. U konačnici , baš kako je i trebalo: bez efekta po Marinija, uz duplo blamiranje direkcije (prvo se glupo uvalili, pa se još gluplje vadili).
-
Dovi je potrošio gume pokušavajući da dobije 99 na gasu, jer na kočenju nije mogao. Lepo se videlo i jedno i drugo. Ducati mgmt je zauzeo pragmatican pristup, slavi 99 pobede kao da su njihove . Dobra trka, ali meni moto2 bio super.
