Godišnji odmori su i nama, a u toku jesu OD (koji nose trivijalne stvari, kao što su recimo da neko mora da dođe i pripremi npr suncobrane i ostalo, koje Navak za OD ne obezbeđuje, a čini mi se da se oni naši plavi rado koriste... Npr ti )
Nikada ni jedna uplata nije ostala neproknjižena za 7 godina, do trke ima više od 3 nedelje, zaista nema razloga za nervozu. Potvrde će stići.
I jedna lična opaska: ako želiš odgovor, molim te upotrebi odgovarajući ton. Ovo odozgo zaista nije ok i nepotrebno opterećuje komunikaciju.