Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Sjajan moto3!!
  2. 93 je 93 i, ako bude tako, svakako će pokušati u poslednjem krugu. Ali, mislim da je svestan svoje prednosti i da je prepariran za ovu trku od hrc. Austrija mu nije zaokružena u kalendaru. Naravno, ako bude prilike za pobedu, probaće. Meni se javlja : 99 od prvog do poslednjeg kruga.
  3. Ovo prvo.
  4. Junak dana, Jorge Martin... Drugi na kvalifikacijama. Markez, svaka čast, na Dukatijevoj stazi ovako , al' celu trku teško da će ići...
  5. Markez je imao hrabrosti i sreće. Hrabrosti da odmah posle Milera (koji je poznat po riziku u tom smislu) izadje sa slikovima, sreće da završi brzi krug na jedva prosusenoj stazi, neposredno pre nego je ponovo počela kiša.
  6. Miso, kada je povreda tipa da može da ide fiksator (šina), lomljeni deo uz to je jači nego "original". Za bolove ne znam i nije mi jasno. Znam kako je mene boleo lom ruke i ovo što rade deluje mi skroz neverovatno. Šta god da uzimaju (čak i da je adrenalin!!)
  7. Horhe Martin vozi u Austriji!! Od petka do petka, za polomljenu ruku. Iznova pronalazim nove i nove dimenzije poštovanja za ovog čoveka...
  8. I ja sam propao skroz, kurba Gospina predjoh skroz na r-ove , razne... Ko bi reko, čuda da se dese...
  9. Takođe, imamo i još dve neobavljene refundacije za TD7. Za obe su inicijalno poslati pogrešni brojevi računa, tako da refundacije nisu izvršene kada je to rađeno sistemski za sve. Naknadno smo dobili ispravne račune i refundacije će naravno biti izvršene, no sada taj posao čeka da dođe na red, jer ga kao i uplate radi samo jedan čovek.
  10. Godišnji odmori su i nama, a u toku jesu OD (koji nose trivijalne stvari, kao što su recimo da neko mora da dođe i pripremi npr suncobrane i ostalo, koje Navak za OD ne obezbeđuje, a čini mi se da se oni naši plavi rado koriste... Npr ti ) Nikada ni jedna uplata nije ostala neproknjižena za 7 godina, do trke ima više od 3 nedelje, zaista nema razloga za nervozu. Potvrde će stići. I jedna lična opaska: ako želiš odgovor, molim te upotrebi odgovarajući ton. Ovo odozgo zaista nije ok i nepotrebno opterećuje komunikaciju.
  11. Nižu se godine, osam je prošlo, nedostajete... Postaviću opet ovu sliku:
  12. Info: do jutros imamo 12 prijavljenih timova.
  13. Greška u koracima
  14. Markez, Lorenco, Rosi
  15. Nefer prednost, ne morate da menjate transponder
  16. Tako je, apsolutno i potpuno tačno! Potpuno tačno.
  17. Info: trenutno imamo 8 ekipa.
  18. Ne moraš brate Savane, evo nek ostane na crtu Priznajem na nevidjeno da si u pravu, bolje sada odmah, nego da me izmoris polemikom, pa opet sve lepo da priznam
  19. Hvala na odgovoru. Kao što sam već jednom napisao za vas nekoliko ovde - zaista, svaka čast na motivaciji i želji da ispravljate krive Drine i rasčistite stvari, a kapiram da samo radite na TP (niste i vlasnici). Samomotivisane ljude svako rado vidi u svom timu, nemoj da izgubiš to!
  20. To je jasno. Kod vas u zloveniji (Sloveniji?) ovakva tema nema razlog da postoji. Poenta mog pisanja je da uz svu moguću želju da budem legalan, ja to nisam uspeo da budem, jer prosto (sve i da hoću da platim) Fiat nema pojma u kojoj formi da mi napiše saglasnost da mogu da ugradim kuku predviđenu za Fiat, sa homologacijom koja potvrđuje tu činjenicu. Klasična Kvaka22. Onda moraš da juriš agencije sa vezama, da ti srede stvar, a ako si alergičan na to.. pa, u konačnici seliš se za zloveniju. Ali, o tome sam već naširoko lamentirao
  21. Čekaj, bdada, sada mi nije jasno (možda sam samo brzoplete pročitao): ja imam kuku na Fiat Doblo (teretno vozilo u saobraćajnoj). Kuka ima "pločicu", ima uputstvo za ugradnju na Doblo i preporučen servis od prizvođača kuke je ugradio istu, izdavši o tome papir. Da li mi treba i dalje atest od ABS? (za koji mi treba "saglasnost od proizvođača" vozila). Ja mislim da treba, bez obzira na homologaciju kuke (postoji pločica). Šta ti kažeš, kada bih došao kod tebe na tehnički, da li bi me poslao u ABS po "atest"?
  22. Ima šanse za kasnije ispravke. I da, jedan motor od 1000 znači i klasa od 1000. edit: info - zaključno sa jutros imamo 6 prijavljenih ekipa.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja