Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Ma možeš slobodno da me ispravljas, bujrum, samo to ne znači da ćeš biti u pravu
  2. O, kako grešiš! edit: mislim na prvu tezu, u drugu ne ulazim..
  3. Mislim da kritike u tom smeru stvarno nisu ok. Nije bitno da li je muško ili žensko, da li je lepa i koliko, već što ta konkretna osoba stvarno ne radi dobro taj posao... Ako svodimo stvar na mizogene postove, taj ton diskvalifikuje i ono realno šta zameramo. Da sam oni, ja prvi ne bih obraćao pažnju šta u takvoj temi piše...
  4. Eto, svi oni krugovi na španskom superstigio-u i sva slajdovanja, kako se isplate u poslednjoj krivini motogp trke!! Neverovatan slow motion sa hi speed kamere, kada se pogleda!!
  5. Svaka čast 93,za poslednjih 5 krugova!! Šteta za Rosija, borio se baš!
  6. Rekao bih da se naš drug Geto bastard ič tu ne pita
  7. Evo, poješću javno svoje reči! Danas je gđica Jelena prenosila sama moto2 sa burirama i učinila je trku negledljivom. Konstantna priča, sleng koji ne razume, izuzetno "ravan" komentar čak i u trenutku kada Marini prestiže Oliveiru pred sam kraj trke i tako verovatno rešava prvenstvo... sve to i ajde. Ali, zašto, čemu, života ti Jelena, praktično kažeš rezultat moto3 trke u trenutku prolaska moto2 korz cilj? Nepotrebno i glupo, kada zbog ranog početka većina ljudi nije gledala moto3. Ne može jezik da radi sam, autonomno... Glupost, zaista. Ne znam pozadinu priče sa Džankićem, Jelena jeste bolje upoznata sa događanjima oko svih klasa, ali je i lošiji komentator. Prosto nije za to.
  8. Šteta, šteta za Oliveiru. Strašan tip, baš navijam za njega, bio je vrlo razočaran posle trke... zaostatak je sada prilično veliki.Banjaja jeste konstantniji mora da se prizna... Bravo za Uču
  9. Mar, Dov, Ros
  10. Mislim da je desna, ako ne grešim, u svakom slučaju bila je skroz bandazirana... Velika šteta, želimo borbu sa Bezekijem, a ne ovako!
  11. Ima, koliko se sećam, posebna tema odavno, pa stvarno možda nije loše da nastavite tamo...
  12. Moto3 qp - strašno nezgodan pad Bastianinija u poslednjem krugu qp, udario ga je prvo jedan motor u ledja, a onda Čantrin motor po nozi... (nego nisam zapazio tog Čantru do sada, vrv neki wild card)...
  13. Da, pročitao sam... Ako je kvar ja pucam na tc ili setovanje iste
  14. Pa i nije neki opis... Zablokirao agregat ili menjač, nagađaju. Menjač.. hmm, mislim da je još bio na kraju kočenja, pa tek ulazak u krivinu, mislim da snimak to ne pokazuje, mislim na blokadu menjača. Agregat? Opet snimak sa zadnje kamere i zvuk ne deluju tako. Oba puta je pao bez dodavanja gasa i bez visokih obrtaja, čuje se lepo, ili mi se bar tako čini...
  15. Lorenco: Zastrašujuće, ne znam da li ću voziti http://rs.n1info.com/a425673/Sport-Klub/MotoGP/Lorenco-Zastrasujuce-ne-znam-da-li-cu-voziti.html
  16. Ima klip mekfija? Nisam stigao da pogledam.
  17. Prelep vam je putopis. Respekt!
  18. Beše li njega ubio kamion, dok je vozio skuter? Polukružno...
  19. PS: maneken gore je preko veze, pre nego neko pita
  20. Bez mnogo okolišanja: Obaveštavamo sve ljubitelje vožnje na stazi, da smo usled velikog interesovanja i povoljnih vremenskih okolnosti koje se očekuju u Oktobru mesecu, obezbedili još jedan Track Day termin: Track Day #11 21. Oktobar 2018. god. Tip: celodnevni TD Ovo je ujedno i poslednja prilika u Sezoni 2018. da vozite na NAVAK stazi u Subotištu. Iskoristite je! Prijavljivanje je već aktivno. Dobrodošli!!
  21. Prilikom privremenog uvoza motora u Rus, obratiti pažnju na koliko će Rusi dati uvoz. Uz malo pregovaračke veštine dobićete i na 3 meseca. Onda možete, ako zagusti za vizu, i bez motora da pređete tamo i nazad i ponovo aktivirate 30 dana. PUt je, sve do Vladivostoka, više nego korektan. Bio koji motor, krstareća brzina oko 100 i to je to. Preko 100 može, ali ima nezgodnih usedlina, na kojima je asfalt usled loše podloge potonuo, pa su iznenađenja moguća. Rusi su Rusi... pomaže ako govorite jezik ili ako se bar trudite da govorite. Srbija i naš pasoš uglavnom otkrave atmosferu, mada često nisu ni čuli za nas (po Sibiru). Smeštaj sve vreme ima tvrd, kamp oprema vam ne treba. Skup je, ali zato (uglavnom) loš Što se mene tiče: put tamo i nazad istim putem, a jedan jedini je put Bajkal (tj. Ulan Ude) - Habarovsk nema bilo kakvog smisla. Za nazad motor na voz, a vi na avion (gomila niskotarifnih letova iz Vladivostoka do Moskve). DOk stigne motor, otkrivajte čari Moskve i/ili Pitera (još veći broj jeftinih letova). Zabava je zagarantovana!
  22. U rusiji imate ovlašćene dilere svih većih brendova. Nema frke (osim u cenema ) Srećno!
  23. Karura forest, Najrobi, Kenija, nešto kao Košutnjak na steroidima (šuma, a u okviru grada).
  24. Selfie u nastajanju : (samsung s_nešto)
  25. Plus koliko puta se namazem mascu sa kuke dok tovarim pikap, jer me mrzi da stavim ono plastično govance, ma samo malo ću, očas posla, da utovarim čizme i kacigu... Sad da mi je blizu, sam bi je isek'o, boccu da mi nabode, mene da omasti, a nema ni atest... Gotova je!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja