Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. Kad će više nova sezona... Ne mož čovek da izdrži ovu pauzu!
  2. Znaš da 1.1. imamo tradicionalnu vožnju... Prema tome, dabome
  3. Sad svi na kišu i po krug oko grada
  4. EsP, najbolja izjava ikada!!
  5. Espargaro (od KTMa) i Piro.. bravo! I pored padova, 3. i 4. Dani Pedrosa, srećni pecaroški dani!! Bila je to velika karijera i sve najbolje mu želim dalje!
  6. I ja bih tako rekao. Jedno sam siguran, teško da se bilo ko igra životima vozača...
  7. Ajde de, imaju vozači mehanizam sa direkcijom... Nego da gledamo dalje
  8. Nije to tako jednostavna odluka
  9. Morbideli se nije dovoljno brzo vratio u padok posle pada, ne može da nastavi.. Kao da nije znao pravila..
  10. Capirosi se voza.. Idu na nastavak. Za sad
  11. Čekaju da stane kiša, onda startuju po redosledu iz kruga 13.. Flag2flag, nije restart. Ako bude nastavka
  12. Nije bre restart, ne slušajte ercega. Redosled iz kruga 13
  13. Red flag
  14. Ajmo tores, da žrtva ima smisla.. U bodovima je
  15. Čekaju 2/3
  16. Gaadno za 12...
  17. Lako mož da bude
  18. Baj baj priči Janone-Sizuki... To bi bilo to.
  19. BiB treći u generalnom, na kraju moto2 sezone. Spremite se za sledeću godinu! Šteta one povrede... Imajući u vidu i EsP, ktm ubi u ovim uslovima na Valensiji...
  20. Nego, Turcin ukrade show Martinu
  21. Od kada sam im u Brnu prao kociona klešta, krenulo ih
  22. Kao što rekoh posle kvalifikacija, može da se desi da prisustvujemo rađanju nečeg velikog!! Bravo Turak, Bog (Alah? ) za ta dva klinca očigledno ima plan, danas ga je sačuvao više puta. Videćete kada i manji brat dođe u moto3, još je bolji po meni! Inače, ponekad sport ume da bude i tragičan i brutalan... danas je bio prema Arbulinu (koji je vozio doktorski, do one bare na stazi) i, naročito prema Bezekiju: dva puta je podizao motor, borio se kao lav i na kraju izgubio vicešampionsko mesto... Sva slava, danas, ide pobedniku!! Prisustvovali smo vrlo verovatno formalnom rađanju (dve!) velike karijere, iako je svima već neko vreme jasno kuda dva Turčina idu...
  23. Ko ne gleda moto3, momentalno da se uključi!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja