Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Organizacija, saveti i instrukcije (da ih imenujem Arakis, Severian, Pablo) Ekipa na poligonu . Vikend voznja, ne idem ! Evo malo atmosfere...... zalazak sunca, motori.... romantika ba i cika Severian (u epizodi neprirodna krivina) IMG_2778.mov i epizoda contra-stearing PS. Kakav je to skup bio u centru Beograda, protutnjali malopre Kneza Milosa?
  2. Posto sam ipak neustrasivo seo na motor, stopalo je izdrzalo danasnju voznju bez problema, a i obavio jedan vrlo zahtevan posao danas (napokon zavrsio fakultet) castio bi se druzenjem sa vama na poligonu... nisam bio na teoriji pa eto da priupitam da li bi mogao da se pridruzim?
  3. Zakasnio sam za 2 dana!! Smrc!
  4. @Severian jel ovo zadnja sansa ove godine za ovaj kurs?!
  5. Hehe.. pa sad... nemoj se gadjamo fotkama sad kad ne mogu ni na motor! PS. @Sasha P. jel ima nesto se zaradi ?
  6. Mast mi vadis Severian sa ovim slikama i pricom!
  7. Drugari nazalost otkazujem ucesce stopalo se jos nije oporavilo od udesa pa bi se voznjom nagrdio jos vise. Pokusao sam danas da se provozam ali ne ide. Nadam se da ce moje mesto biti popunjeno i da ce te se lepo provesti. @Severian molim te me skini sa spiska. Pozz
  8. Lep motor i ok cena. Sretno s prodajom. Po komentarima na FB bi rekao da si se radivao voznjama na njemu, jel prelazis na nesto drugo?
  9. Sad video.. prvo da pozdravim sa zakasnjenjem pa da pitam... gde novinar? prosao sam sito i reseto novina u bg pa reko mozda se znamo
  10. Bravo kolega!
  11. koja je to velicina u cm?
  12. Znaci ja jos uvek imam najozboljniju ponudu
  13. Hehehe... sad tek videh... Adler cale si keve mi.... CIA da se ukljuci i da posalje bespilotne da laserom oznace mesto Adlerovog satora!!!
  14. Na kraju cemo mi lepo u selo na domacu klopu... a ne verujem da nam se nece svideti da obidjemo malo okolna sela
  15. znam, znam.... nema ni h od hard, a o enduro mozemo da polemisemo
  16. Dobro ubedio si me, aj sad ja tebe da ubedim da uzmes mog Pegasa!
  17. I ja bi u satorce pa ako organizatori znaju gde moze da se prilegne sa isit da nam jave... ako ne, ce se snadjemo!
  18. Jabi ovo rado cero A jel mogu sa 192cm na njega a da mi kolena nisu u zubima?
  19. 1. Pablo 2. Severian 3. Urban Cruiser (jos uvek ne znam kako ce ici oporavak stopala, odjavicu se na vreme ukoliko ne budem bio sposoban za voznju)
  20. Kad izadjes iz sale strpi se do veceras pa trazi novagetol tek pred spavanje. U zdravlje!
  21. Vidim da smo se vratili na temu. Sto se tice putarine nekoliko puta sam cuo da postoji precutno odobrenje da bajkeri na svoju odgovornost mogu da prodju iza automobila a da ne plate ali pod uslovom da i ne uzimaju karticu. Po meni to nije resenje. Cilj treba da nam bude izmena zakona kojim ce nam drzava obezbediti bezbednije i bolje uslove pa onda necemo, izmedju ostalog, morati da rizikujemo stetu zbog putarine.
  22. O cemu ti pricas kolega?! U svakom slucaju, to sto si naveo se desava i desavace se uvek. To niko nije osporavao. Nije mi jasno koja je poenta tvog komentara? Aj molim te, usput, objasni ovu tvoju recenicu "Opljuni po svima koji eto, nicim izazvani nisu u domenu tvog interesovanja?" Vozaci motocikla ocigledno nisu u tvom domenu interesovanja posto si po njima opljunuo!
  23. 1. bugsy 2. arvak (kurs + voznja, a za datum cemo lako ) 3. Onyxia ( kurs, za voznju nisam siguran, pada mi 10 godina mature) 4. Urban Cruiser (ima puno ako ali da se ja na vreme prijavim za sve)
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja