Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Omare, što pre nam se ti oporavi, to je najvažnije hvala predobri Rajko! Jos jednom svima zelim lep provod! PS. Imam molbu, sacuvajte mi jednu majcu, placam kolko kosta i castim prvom prilikom kad budem mogao iz kuce, recimo u kafanici Nasa marina
  2. Od prvog posta pratim ovu temu i do sada sam se suzdrzavao da komentarisem. Svaki put kad procitam obradujem se kolicini pozitivne energije koji emituje ova zajednica u celini ali i mnogi pojedinci. Ta energija je ono cime raspolazemo u borbi za nasu sigurnost na kolovozu. Po mom skromnom misljenju proslogodisnja akcija imala je nemali uticaj na beogradske vozace pa se opsti utisak bezbodnosti u gradskoj voznji popravio. Medjutim, akcija ne pocinje u zakazanoj satnici vec onog momenta kad i najmanja grupa motorciklista krene iz svojih mesta ka Trgu pa sve dok se isti bezbedno ne vrate svojim domovima. Upravo zbog toga je od sustinske vaznosti da svako doprinese upoznavanju javnosti za ovakav dogadjaj koliko god je to moguce. Nazalost, nisam u mogucnosti da ucestvujem ove godine. Izuzetno mi je tesko da se pomirim sa tom cinjenicom ali vec se radujem nekoj drugoj akciji u bliskoj buducnosti koju sigurno necu propustiti. Zelim svima bezbednu voznju tokom celog vozackog staza a sutrasnji dan da provedete sretni i raspolozeni u najboljem drustvu.
  3. Pih! Nazalost ove godine bez mene... Lep provod svima!
  4. Zamene uglavnom
  5. Afrikanci, tenerasi i tzv. alpinisti nakudili ovaj motor pa se sad za njihove punoletne krseve trazi po par i vise K € a nesrecnici koji kupuju to preskacu Pegasa i kunu se u japance ko da su im roditelji a dupe bi dali za Stelvia, Caponorda i sl. samo ne smeju da kazu. Sektu treba razbiti, pocevsi od nestrucnih majstora koji su prvi pustili los glas o italijanima jer ne znaju da ih rade. Pegaso je odlican motor!
  6. Da ne otvaram novi oglas, uz jaknu prodajem i pantalone Probiker xxl sa protektorima bukvalno dva puta nosene zajedno 100€ odvojeno pantalone 50€
  7. Jedno bitno pitanje, kolika mu je nosivost?
  8. Prolece stize pravo vreme za zamenu plocica
  9. Cena nije fiksna
  10. AXO jakna nošena samo u zimskim periodima zbog odlične zaštite od vetra, kiše i hladnoće. Iz tri sloja od kojih se termo postava (sa džepom) skida, ostaje unutrašnja vodonepropusna postava. Spolja se nalaze dva džepa sa zaštićenim zipom zatim jedan na desnoj strani grudi (nezaštićen zip) i džep za mobilni ili naočare sa leve strane grudi. Jedan unutrašnji džep u ispod čičak trake i unutrašnji na obe postave. Čičak kaiševi na struku, rukavima kao i na vratu obnovljeni (rašiveni stari čičkovi i stavljeni potpuno novi). Po dva steznika na rukavima. CE protektori na ramenima i laktovima. Reflektujuce trake na ramenima i laktovima. Od tragova nošenja, dva manja i "zaštepana" oštećenja (<1cm) na levom rukavu i poneka crvena vlakna sa prošle dedamrazijade ... Cena 60€ Meni je bila odlicna kad sam je uzeo, a sad vec za pola broja vec jer samo toliko i smrsao od kad sam je kupio.. Ja sam 192cm visok i sada 96kg, a nosio sam je kad sam imao oko 105kg. Ako nekom bude trebalo izmericu sve sto je potrebno. Tel: 061 1530999
  11. Lep i dobro ocuvan motor.... Jbg, visok sam za njega Srecno s prodajom!
  12. Ne bih da trolujem a zar ne pise 69.95 € na slici koju si postavio?!
  13. Bilo je poziva sa tim pitanjem pa samo da naglasim da nisam zainteresovan za zamenu za auto
  14. Boles!
  15. sto bilo lepo danas.... evoo slikicaaaa... ja samo jeo sendvice i setao sa idiotskom frizurom oko gomile dobrih riba i policajki.. a da i misica!
  16. Postavljam ponovo oglas posto stari ne mogu da izmenim Drugi vlasnik u Srbiji, 2001. godiste, presao 39000 km. Tek registrovan, istice 28.2.2014. god Koga zanima ima 49.00 KS (35 kW) Otkad je u mom vlasnistvu redovno servisiran i odrzavan, otklonjeni svi manji nedostatci modela sa ubrizgavanjem. Nikad nije vozen na off-roud niti je ikad "uteran u crveno", cuva se u garazi kad je metar snega ili jaka kisa u suprotnom je vozen po gradu. Od marta 2012. uradjeno sledece: - nov amortizer, - dizna gasa, - zamenjen TPS, - nov lanac - novi lancanici - doteran frajlauf (samo voditi racuna da akumulator nije prazan) - promenjen dihtung glave - promenjena creva - promenjena sva ulja i filteri - nov akumulator kupljen u junu 2012 - uticnica 12V - ugradjen indikator stanja akumulatora sa satom i pokazateljem 2 temperature (spoljna i kod hladnjaka) - sredjena elektronika - sveden na potrosnju od 6.5 l po gradu (proveravam posle svakog sipanja) - Gume METZELER 2009. godiste stavljene u martu 2012. na 35000km - nove plocice napred i pozadi, - napred LED pozicja, - Bi-ksenon far. Posto necu da ga lickam za prodaju ostavljam nesredjenu manju ogrebotina plastike, nastala klizanjem sa 30kmh, vidi se na slici. Iako voli visoke obrtaje, motor se u gradu ponasa stabilno i pouzdano, idealan je za pocetnike. Uz njega dajem jet kacigu, ciradu i GIVI monoloc maxi kofer 46l. Cena: 2150 eur Zamene za stariji enduro, turer... R-ovi me ne interesuju kao i doplata, nema se para. Sve inforamcije na PP ili na tel: 0611530999 a motor se moze svaki dan pogledati negde po Beogradu ili blizoj okolini. Stari oglas mozete pogledati ovde
  17. Eh... ne verujem da su se bajkerke tako lako odrekle ovog dobrog dela, mozda samo nisu obavestene... BTW.. moram da napomenem da je jedna devojka dala krv s nama u januaru ali se ne secam imena...
  18. Motor registrovan do 28.2.2014!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja