Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Nego, sta rece ti za frajluf ?
  2. Brate, kakav trip!!!
  3. Najradije bi enduro, a ako bas mora, onda neki turer. Ako se uklopim
  4. Hvala. Evo pokisao malo danas
  5. Pozdrav Bokilicu! Vidim radio si frei lauf na Pegasu pa me zanima koliko je pouzdano to? I jos nesto, da ne pregledavam 67 strana, gde ti je servis?
  6. Fenomenalno! Mnoge civilizacije imaju zaista impresivna nasledja, svakako treba videti sto vise toga, ali dostupnost informacija i slika iz ovih krajeva nije ni priblizno kao sto je to slucaj kod antickih i rimskih i sl. Tim je vece zadovoljstvo pratiti tvoj put! Bravo i samo napred!
  7. Niko ni da mi pozeli sretnu prodaju (mada se u zadnje vreme kaze: sretna kombinacija)!
  8. Ne vidim iskreno. Pogledacu na kompu
  9. Mislis na opciju 3) gde grejac stoji ispred kolena i ima traku oko noge kojom je pricvrscen? Ne vidim cicak traku u opciji 2)... Mislio sam na ovo: Ali meni sluze odlicno vec 3 sezonu
  10. Sigurno se vecini, kao i meni citajuci tvoj putopis, odavno vrti po glavi kako bi i oni voleli da dozive ovakav put i vec se prave "kombinacije" dok neka "realnost" ne prekine tu utopiju. Tim je divljenje i iscekivanje svakog javljanja sve vece. Medjutim, siguran sam da ces reci da nije tesko, ni doneti odluku ni skupiti sredstva ako se to zaista zeli. I stim mogu da se slozim. Ali, bar za sebe mogu da tvrdim, ne bih bio sposoban da ovako dobro prenesem utiske kao ti i zato si bas ti taj (i naravno, na neki nacin, tvoja lepsa "polovina") koji je trebao da ode tamo negde. Ako je nasa podrska ovde tebi motivacija, ti si nama svima jos veca da sednemo na motore i krenemo na put! Bilo gde! Samo napred i uzivaj!
  11. Nosim nesto slicno var. 2. i pokazali su se kao jako dobra zastita za kratke ture. Problem je čičak kojim se kače. Brzo popusti ali sa malo domace radinosti i to se sredi. Nosim ih preko pantalona, skinem kad sidjem s motora i sve zajedno sa pojasom i rukavicama srolam u kacigu tako da ne zauzima puno prostora.
  12. Potreban stalni ili povremen posao a ujedno nudim usluge grafičkog dizajna i grafičke pripreme za sve vrsta stampe. Iskustvo u grafici preko 15 god, od časopisa do ambalaže. Radim od kuće na Mac OS (ili MS Windows) u okviru Adobe CS paketa, Quark-a, MS Office. Zavrsena Viša Ekonomska, smer medjunarodni marketing. Imam veliko iskustvo u marketingu (usluge, telekomunikacije, FMCG) kao i u kreiranju proizvoda i njegovom plasmanu na trzista Srbije i BiH. Spreman za rad kako u malim tako i velikim timovima, analiticki i temeljno pristupam zadacima. Brzo učim i voljan sam da prihvatim nove poslovne izazove kako kroz edukaciju tako i kroz samostalno unapredjenje znanja. Rodjen sam u Beogradu 1973., posedujem A i B vozačku, dozvolu za upravljanje čamcima, govorim i pisem engleski a osnovno sporazumevanje i na italijanskom. Bogato radno iskustvo mi je omogucilo i da ostvarim aktivna poslovna poznanstva. U dosadasnjim poslovnim angazmanima uspevao sam, sto kroz timski ali i samoinicijativni rad, da unapredim procese proizvodnje radi efikasnijeg obavljanja radnih zadatak sto je u dovodilo do povecanja profita. Takodje, pored saradnje na teritoriji ex-yu, imam malo ali znacajno medjunarodno iskustvo. Slovodan za razgovor svaki radni dan od 08-17h. Kontakt tel. 061/1530999 ili na PP. Pozdrav
  13. i mene zanimaju ovi odgovori!
  14. Termo-prekidac stigao, javljam danas da li je odgovara. Hvala Pero
  15. Moja zena serije a ja tvoj putopis! Hvala i Violeti! Valjda ces joj barem jedno ćilimče doneti
  16. Dobrodoslica Skipperu Pretpostavljam da bolje plovis nego sto vozis pa ce ti saveti sa foruma dobro doci a ti s nama podeli iskustva sa broda Pozz
  17. Nadam se da BJB forum nije, zbog sekcije "domaci but i guz" na spisku cenzurisanih sajtova u Iranu
  18. Ako ti motor ne poteze kad das gas nego mu treba vremena da se "zaleti" verovatno je to uzrok. Proklizavaju rolnice ili se istegao kais. Ovo drugo je malo gore jer znaci da ce ti puci u voznji. Gramazu lako mozes da izguglas a i kupovinu novih. Probaj sa Komp CO d.o.o, oni su u Batajnici ali mislim da ce ti rado poslati kurirskom sluzbom. S druge strane za Leonardo postoje specializovani servisi jer je masovno u upotrebi. Pozz
  19. 1750€?!
  20. Eeee... Mojne se vredjamo!
  21. Dobrodoslica kompjuterasu iz vinskog teroara
  22. Dobro dosao. Jel si namerio restuaraciju ili kupovinu?
  23. Dobro dosao!
  24. Kupio i veoma sam zadovoljan.
  25. Da li je sa Pegasa i koje godiste? Odakle si, moze kontakt tel?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja