Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Predrag se zove decko, brat mog prijatelja. Vozio je Moto Guzzi Nevada, tek kupljen. Devojka mu je isekla put u pokusaju da ispred njega skrene u ulicu pored vile Jelene. U jednom momentu u UC su se cak borili da mu sacuvaju nogu! Inace covek ima oba vestacka kuka. Obojca su ljubitelji motora i vrlo pazljivi u voznji. Imaju tri motora i nikad ih nisam ni video a ni cuo da divljaju. Brat mu vozi Hayabusu maltene kao skuter po gradu. Pedja je za sad ok, sanirano je sve i oseca se bolje. Vise info danas kad se cujem s njegovim bratom
  2. Kakva reklama za BMW: dva njihova motora se servisiraju u DUCATI predstavnistvu vizavi BMW dilera!?! To treba slikati!
  3. Da su se bar umesali! Cena pada jer je nemastina i zato sto sam realan. Ako neko dodje sa foruma znace sta kupuje i od koga kupuje
  4. Imam ja pohvale i hvale a i hteo bih neke "zabranjene" slike da vidim ali... Neko pomenuo gulaš?!?
  5. Nije se Dejvid jos javio. Za njega i ostale kolege sa foruma nova cena: 1700€!
  6. E a kao u Srbiji ne nose utoke?!
  7. Vazi, hvala. Engleski nije problem
  8. Ma nacice on nekog "talibana" da ga ugosti, sigurno, pa ce da se javi preko nekog satelita Mi smo nestrpljiviji od njega!
  9. Znaci spremaju se izbori!
  10. 1. thelord 2. Dejan Intruder 3. Arakis 4. Pablo - da overim 14to davanje krvi 5. Dejan Neskovic- 99% 6. Salez 7. Zex 8. Zeljkamp (ce verovatno da pravi guzvu, posto krv ne moze da daje) 9. Reaper 10. VladaSD (ako ne bude neki kijamet.... ) 11. NOTORIOUS 12. Vuja 13.aca.gsxR 14.PaPaja 15. Urban Cruiser (samo da se druži)
  11. Prvo zbog slidarnosti a onda zbog majce dolazim Krv ne verujem da mogu da dam jer sam nedavno imao operaciju
  12. Opet malo filtera Budapest, feb. 2010.
  13. Pa dobro, covek ima mana, kao i svaki motor
  14. Na ovome bi i Kalatrava zavideo!
  15. Sa malo filtera, necete zameriti! Barcelona, Nova Godina 2012
  16. hvala kolege na podrsci... U to sam siguran i ja. I bio sam spreman da spustim cenu iako nije sa foruma. Medjutim, motalo mi se po glavi da je covek u stvari preprodavac!
  17. Zove covek, iskusni kaze bajker, oce da pogleda motor. Danas-sutra tek eto 6 dan se dogovorismo. Da skratim: ok motor nego su mi mnogi rekli da Pegaso nije dobar motor, kazu kvari se a nema delova! Kazem mirno da je glupo da ga ubedjujem u suprotno, pitam jel to od servisera cuo ili onih koji su ga vozili: pa imam par drugara po servisima, oni tako tvrde! Nista od prodaje, hvala "majstorima"! Sad znam ko odlucuje o "kvalitetu" motora!
  18. Ne prodaje se nista, samo se kupuje! I naravno zamene (i to obicno na stetu vrednijeg motora)!
  19. Sretno! @Violeta jesi videla kako vešto ignoriše ćilimče
  20. Ocekujem od tebe PP tipa: ko te tero da spominjes ćilim!?
  21. 0.104 €/km?!? Svaka cast!
  22. Jes, evo i meni se javilo sad kako izgleda. Cim sam protrljao prsten. Bas lep motor! Slike?!
  23. Samo ako nisi alergičan na orahe i med Nego otkad si napisao ono za ćilimče, gledam sve ove slike bazara i gledam, al' ne videh moje ćilimče na motoru. Mada video si ga na polasku, onako natovarenog, možeš li da zamisliš još onako na vrhu, iznad kamp opreme, moje ćilimče? Pa sta bi mu falilo, utopio bi se u okolinu PS. Drugi put da ide u te krajeve a ne donese ćilimče baš nije u redu!
  24. I ovde se mnogi zale na razne alergije pa skoro da ne moze a da se ne cuje gomila saveta na tu temu. Jedan, babski, mi zvuci prilicno logicno: puno oraha i meda. Ne moze da smeta, anyway! Sretan nastavak puta!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja