Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. 01. brm-brm 02. FJCharlie + Ana 03. alexanto 04. AlexaBGD + videćemo ko 05. Almighty 06. bgboki 07. Arakis + Goca 08. Đura 09. Fanky 10.Tenere97 11. Nadja i NeshaXX 12. Urban Cruiser (ako opet ne pa'nem )
  2. Samo da javim da posao jos nisam nasao. Ovom prilikom zeleo bih da pozdravim Zeljka koji se jedini ponudio da pomogne. Hvala Zeljko!
  3. 25.000 din
  4. Jesi zadovoljan kamericom?
  5. Promenio sam vec taj jednosmerni prsten ali se, iako odrzavam aku iznad 12.5V, opet pojavio problem "vrtenja" u prazno. Skinucu opet sve u nadi da je samo on u "problemu"
  6. Bilo bi fenomenalno da imas neku sliku mene zaista interesuje jer imam slican problem
  7. Prodajem novu nenošenu BMW Denim moto jaknu. Jakna je iz mog BMW Denim kompleta sa pantalonama međutim velika mi je. Velicina je 106 grudi tj. po BMW velicinama XL (po njihovom 52 mada iskreno mislim da je vise 54/56) XL - 52 -103-106 Poseduje odlicnu postavu, sve protektore (laktovi, ramena, ledja) i jedan unutrasnji dzep. Napravljena je od kombinacije materijala sa 11% kevlara, jako izdrzljiva. Pantalone su od istog materijala i sa njima sam prezadovoljan. Komplet je plaćen 400€ Cena jakne 250€ PP ili tel. 061/1530999
  8. Jesu li otisle obe kamere?
  9. Da da u 70.om Hmm... Mislim da je pitanje bilo ironicno
  10. E pa Djana nam je svima trebala Dobrodosla!
  11. Ceo svet olaksava a mi natovarujemo motore To nas predobri Arakis zarazio Nego koliko je kod joske taj navigator?
  12. Nemam reci! Saucesce porodici! A o psihologiji ovog naroda dovoljno govori i onaj "lajk" ove vesti!
  13. Samo da se i ovde zapljubem jer pratim temu u putopisima a i ovde ima lepih info
  14. Super hvala. Izgleda da nisam pratio ma casu
  15. Ja bi uzeo ciradu samo kad bi znao koja je. Aj sa ovog linka pronadji svoju pa postavi njen link: http://www.louis.de/_20f842693d1f1ee60d91728774a7ab43fa/index.php?topic=wgr&grwgr=560&wgr=350&hersteller=43&anzeige=0&typ_id=
  16. Bravo momci (i devojka) i na voznji i na putopisu sa dobrim info! Stvarno je posluzilo vreme, bonus za sve nas. Da ne prejudiciram ali bi rado u sledecoj (prolece-leto) turi isao sa vama. Imam i molbu, ako mogu kordinate, i Severianove i od kolege koji je isao kolima? Inace, sa Severianom sam letos vozio D. Breg ( ili brdo bemga) asfalt je negde bio kao staklo, dva puta sam ispravio levu krivinu plaseci se da ne proklizam, sva sreca nije bilo bankine, pa me raduje da su to malo popravili. Pozz i cestitke
  17. Po mestima zvuci odlicno. I mene zanima da li imas u elektronskom obliku tu mapu pozz
  18. Vazno je da te pozovu a lako ces ti saznati ko je
  19. @Dalibore cesljaj infostud i salji CV @cezar ti slobodno idi pa "gore" savetuj
  20. Meni ne treba vreme, daj mi ga ni 100 mesečnih rata Motor bez mane!
  21. Provericu hvala
  22. @MaliCaca Imam pitanje: Na TunECU nisam nasao mapu za Pegasa, da li znas gde to mogu da nadjem? A da, verovatno nisam dobro proucio pa mi nije bas jasno da li moze da se poveze preko USB porta sa motorom? Jos jedan apel za link za Motodatu Pozz i hvala
  23. Hvala svim dobronamernim kolegama, motor povlacim iz prodaje. Molim administratore da zakljucaju i uklone oglas (i onaj stari) sa foruma. Hvala
  24. Jel ziv taj link za Motodatu? Ako jeste, nek neko posalje, unapred hvala
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja