Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. U isto vreme smo pisali brm-brm i ja pa samo na kratko da se osvrnem na njegov (tvoj) post. Licno smatram veoma losom "reklamom" to sto se kod nas arh. nalazistima bavi mali broj naucnika. S druge strane, ni promocija kulturnog dobra nije na nekom nivou ako znamo da je narodni muzej vec godinama zatvoren. Ovom narodu kulture nedostaje u sleperima ali to je vec posebna prica koja ulazi u politiku. Ipak , zakone treba postovati. Zamolio bih te da malo preciznije objasnis pojam "nalaziste" i ako je moguce definises, kroz primer zakona, kako se tretira "podzemna" svojina nad vlasnistvom katastarske parcele? Ovako, ako sam dobro razumeo, svako ko preore plac moze da se tretira kao potencijalni lopov kulturnog dobra?!
  2. Sve procitah i opet kazem drago mi je da se ljudi i kod nas time bave. Slovo zakona ne poznajem i nije mi logicno da se pronalazak predaje drzavi ali u ovoj zemlji svasta nije logicno. No, kakva je-takva je i nasa je. E sad, da ja opet pitam: ocel' neko da se avanturisticki proseta s tom spravicom po mom placu da se zajedno obradujemo pronalasku? A posle idemo na vitamine
  3. U pravu si!
  4. Kako ne bi imali razumevanja, siguran sam da bi se ponudili i da pomognu nekom donacijom!
  5. Posto uglavnom slikam telefonom a kasno videh temu postavicu nekoliko slika iz 2013., nadam se da je ok Bolzzano, Italy Kopaonik, Srbija Hipodrom Beograd, Srbija Skup veterana, Stare Terazije, Beograd, Srbija Skup veterana, Stare Terazije, Beograd, Srbija Moja gospodža, Istra, Hrvatska Vrsar, Istra, Hrvatska Rajko, Banovci, Srbija Boka Kotorska, Crna Gora Zemun, Srbija Zemun, Srbija
  6. Khm, khm... Za te pare pristojan prenosni HDD nov u radnji (520GB pa na vise)!?
  7. E moj Lukač! Koliko sam puta bio kod tebe a da nisi ni spomenuo da ti nesto tako treba? U domenu mog posla, a Da ne kritikujem kolegu, moze to mnogo bolje!
  8. Dobro ti mama dosao
  9. Urban Cruiser

    Cross

    Pretrazi forum, ima dosta postova na tu temu a iskusnih off-vozaca. Verujem da ce ti odgovoriti neko uskoro ali nije lose i da ih privatnom porukom pozoves u temu, puno je toga da bi se sve pratilo
  10. E bas mi drago da je neko pokrenuo ovu temu! Vidim ima onih koji su vec iskusni u ovome. Sredjujem jedan plac na Kosmaju, oko 40 ari pa bih ga pretrcao sa tim detektorom pre dubokog oranja. Ako neko moze i hoce dobrodosao je da se zanima, rakijica obezbedjena a na vitamine idemo u apoteku "Veranda"
  11. Zbog kolega kao vi volim sto sam clan ovog foruma! Hvala puno, ako ne uspem sam rado cu se javiti. Pozz
  12. @Mind hvala kolega! U sustini i ja sam razmisljao o takvom resenju. Nije da ne znam sa alatom... Pokusacu pa kako ispadne
  13. A ako neko nece da se pita i komentarise, jer ovo je ipak forum, zakljuca oglas. Pitanje je vezano za oglas i covek je trazio pojasnjenje i to je ok. Ako vec ima "drvenih advokata" za oglasivaca evo ja sam isti taj za kolegu koji je napadnut
  14. S jedne strane je ostala plastika koja drzi celicnu zicu precnika 6-7mm (koja je u sustini najmanji problem) ali je vrh te plastike sa rupom u koju ulazi takodje pukao. Unutra je plastika isto pukla kao i druga strana cela. To izgleda kao slovo U s tim sto ima stopice sa donje strane koje su zanitovane a sa gornje stoji zica koja ulazi u bravicu na motoru ispod sedista
  15. Evo ga, nadam se da se vidi
  16. Aj slikaću danas da vidis. Hvala anyway
  17. Ne znam sta si uradio po pitanju kupovine motora ali ako ti nesto znaci na Dunavu po marinama se prodaju motori kakve trazis. Bice ti dovoljno jedno prepodne da se prosetas i dobijes dobre ponude. Pozz
  18. Novogodisnja akcija BMW-: - samo do Nove Godine 180€!
  19. Ne, pukla mi je osovina za zakljucavanje sedista. To je bilo nitovano za donji deo, za plastiku, nosio sam kod nekih plasticara i ne mogu da poprave
  20. Bas mi je drago da ste se okupili i lepo druzili. Sacuvajte to pozitvno raspolozenje da prenesemo nasim drugarima iz Sremcice. Pozz
  21. Pocnite u 8 ujutro da izvlacite nagrade, do fajronta ce te mozda zavrsiti
  22. Kolege zelim vam lep provod sutra Kao sto rekoh, nazalost, iz opravdanih razloga, necu moci da prisustvujem. Zeleo bih sve da podsetim i na nase prijatelje koji nam pomazu i ove godine: - VIP mobile, sa 40 prepaid kartica sa 100 din pretplate. U toku je novogodisnja akcija kako za prepaid (http://www.vipmobile...zasve.2331.html) tako i za postpaid korisnike http://www.vipmobile...negom.2445.html - Stonoteniski klub Gardos, 3 x 2 sata stonog tenisa. Ovaj klub entuzijasta ovog sporta nudi odlicne uslove kako za rekreativce tako i za profesionalce. http://www.facebook.com/stk.gardos.54
  23. Pratim ovu temu od pocetka. Finansijski direktor mi je odavno dao otkaz pa a i sokocalo nije u najboljem stanju pa sama pomisao na ovakvu avanturu ostaje u domenu maste. No, veoma sam voljan da upoznam kolege sa foruma pa bih rado dosao na druzenje. Necu se stavljati na spisak ali bih banuo u nekom momentu, nacice se valjda jedna stolica. Pozz
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja