Podrzavam! U toku sl nedelje cu i ponuditi neko resenje sablona. I moje rane jos nisu zarasle vec tri meseca i pitanje je da li cu ikada imati pun pokret stopalom. Smatram, a to sam vec pisao nekoliko puta ovde na forumu, da je potrebna opseznija i organizovanija akcija ali i ovo ce sigurno skrenuti paznju svim vozacima. Predloga ima puno za prosirenje ove price ali ubedjen sam da se treba fokusirati na jedan vid kampanje i organizovati je kako treba i do kraja. Posto vec ima desetak komentara kolega koji podrzavaju a siguran sam da ce ih biti mnogo vise nema sta da se ceka. Ppredlazem da se u BG zainteresovani okupe sl nedelje, napravi zajednicki koncept kampanje, podele odgovornosti i zacrta plan. Nakon toga obavestimo ljude i krenemo u akciju. Septembar je idealan mesec za ovakvu pricu ali sve treba biti spremno do tada. Saradnja sa saibracajnom policijom kada su u pitanju nase akcije su do sada bile dobre pa se nadam da ce i sada. Popsy predlozi lokaciju i vreme sastanka pa da krecemo!